14

Haapsalu politseijaoskonna operatiivbuss rivist väljas

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

politsei kiirus kiltsi1

Haapsalu politseijaoskonna operatiivbuss Kiltsis kihutajaid püüdmas. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu politseijaoskond peab mõnda aega läbi ajama ühe operatiivbussiga, sest teine tuli rikke tõttu Pärnusse Volkswageni esindusse remonti pukseerida.

Täna hommikul veidi enne kella 9 alustas puksiirauto teekonda Pärnu poole, koormaks Haapsalu politseijaoskonna Volkswagen Transporter operatiivbuss.

„Hommikul selgus, et buss ei käivitu. Esialgse info põhjal on tegemist generaatori rikkega,“ ütles Läänemaa politseijuht Andrei Taratuhin. Kui kauaks buss remonti jääb, selgub pärast ülevaatust esinduses.

Haapsalu politseijaoskonnal on kaks Volkswagen Transporter operatiivbussi ja Taratuhini sõnul ühe puudumine politsei tööd häirima ei hakka.
„Kindlasti mitte. Politsei töös mingeid tõrkeid ei tule,“ kinnitas ta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Zerblat
Zerblat

Lääne Elu, haigutama ajate, haigutama 😀 ok, matusekuulutuste rubriigist mõnikord veel leiab midagi

Eesti+Vabaks
Eesti+Vabaks

Huvitav, kas sellel eravärvides Škodal, mis Taebla lähedal teepervel täna hommikul passis, läks ka generaator katki? Igatahes ohukolmnurka küll ei olnud ja ohutuled ka ei põlenud. Äkki olid hoopis Kitse alla ajanud? Ajakirjandusliku uurimuse jaoks ainest kui palju…

läila ila
läila ila

igav leht ja loll mula

Kohka
Kohka

miks kuuse tänava mõrvast ei kirjutata?

Psühhiaater
Psühhiaater

Kui bussi ei ole siis saab vabalajal lihtsalt munni imeda…

Saunabuss
Saunabuss

Siis las käivad jala ja on veel operatiivsemad. Ilmselt ilma operatiivbussita on natuke häbi linnapeal liikuda. Samas mitte nii operatiivne škoda ajab ka asja ära?

Anonüümne
Anonüümne

Kallis LE lugeja ,anna teada sinagi oma lugusid ja kohtumisi selle poltseibussiga !
LE toimetus .

kell
kell

06.45 buss täitsa liikus veel Kiltsis.

Pook
Pook

Keneraator läbi? Järgmine uudis on et politseibussile kukkus kajakas..t peale ja buss viiakse pesulasse.

teadja
teadja

lääne elu,tõepoolest kas millestki muust ei ole kirjutada.Varsti teete loo,et politseiautol läks rehv katki.Mõelge ka mis jama te lehte panete.Mis te arvate,kui paljud kodanikud tahaksid teada,et politseibussil genekas ei tööta.

wpDiscuz