3

Senised teenindajad kavatsevad osaleda uues Läänemaa bussiliinihankes

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

L&L buss

Foto Arvo Tarmula

Praegu Lõuna-Läänemaa maakonnaliinidel sõitev L&L ning ülejäänud maakonnas M.K. Reis-X kavatsevad osaleda hankel, millega otsitakse vedajaid bussiliiniveole Läänemaal alates 1. juulist 2018 kuni 2027. aasta lõpuni. 

M.K. Reis-X Läänemaa piirkonna juht Hardo Tamme ütles möödunud nädalal, et ei ole veel hanketingimustega jõudnud tutvuda, kuid küllap ettevõte hankest osa võtab.

L&L tegevdirektor Aare Sillukse sõnas, et ettevõte osaleb hankel kindlasti ja loodab tulevikus sõita Läänemaa liine umbes praeguses mahus.

Riigihanke „Avalik bussiliinivedu Lääne maakonna liinigrupis nr 1, liinigrupis nr 2 ja liinigrupis nr 3“ koguveomaht on 1,648 miljonit liinikilomeetrit ja selle eeldatav maksumus on 6,854 miljonit eurot (vastavalt riigihangete seadusele on arvestatud nelja aasta maksumust). Riigihanke viitenumber e-riigihangete registris on 189367.

„Võrreldes eeldatava 2017. aasta veomahuga on maht läinud vähemaks umbes 87 000 liinikilomeetrit. Seda eelpool loetletud liinivõrgu ümberkorraldamise tulemusena,“ ütles Külliki Kübar.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
eksole
eksole

Tuleb siis tasuta maakonnasisene bussiliiklus või ei tule?

Tore
Tore

Haapsalus võiks olla elektribussid või iseliikuvad bussid.

Artiklist loeme et
Artiklist loeme et

M.K. Reis-X Läänemaa piirkonna juht on Hardo Tamme.
L&L tegevdirektor on Aare Sillukse.

Nuu ja kesse Külliki Kübar on?

wpDiscuz