5

Haapsalu saab teise fooridega ristmiku

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Täna paigaldatakse Haapsalus Tamme tänava ja Tallinna maantee ristmikule foore. Ristmik peab lõplikult valmis olema 8. juuliks.

„Täna pannakse foore,“ ütles Haapsalu linnavalitsuse pressiesindaja Tõnu Parbus. „Ehitajal on tähtaeg 8. juulil, järgmisel esmaspäeval läheb linnapoolne komisjon ristmikku üle vaatama. Siis selgub, kas ehitajal on vaja midagi ümber teha.“

Praegu on ristmikul liikluseks avatud üks sõidusuund. Nagu varasemate piirangute aegu, saavad ristmikult läbi Tallinna poolt tulijad, vastasuund peab liiklema ümbersõitude kaudu. Neljapäevaks peavad foorid olema paigaldatud ning siis avatakse ka liiklus mõlemal sõidusuunal.

Haapsalus on liiklus fooridega reguleeritud Tallinna maantee – Jaama tänava ja Posti tänava – Lihula maantee ristmikul.

Haapsalus on fooridega reguleeritud ka üks jalakäijate ülekäigukoht. Jalakäijate foor on paigaldatud Posti tänavale linnavalitsuse hoone lähistele.

Fotod: Arvo Tarmula
Tamme ristmik foorid (arvo tarmula) (3)Tamme ristmik foorid (arvo tarmula) (5)

Tamme ristmik foorid (arvo tarmula) (6)

Tamme ristmik foorid (arvo tarmula) (7)

Tamme ristmik foorid (arvo tarmula) (8)

Tamme ristmik foorid (arvo tarmula) (9)

Tamme ristmik foorid (arvo tarmula) (10)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
AB
AB

Mis kanditaat,Sukles on linnapea ja on ka järgmise peroodi.Võin kihlveole panusta kasti Larseni konjakit.

AB-le
AB-le

Pane konjak kohe kindlasse kohta, kui sõnu loopida ei taha.

...
...

Sellest ristmikust on kohalikud rääkinud väga-väga pikka aega. Isegi linnapea kandidaat Suklesel on see probleem aeg-ajalt enne valimisi meelde tulnud juba mitmed korrad ja nüüd ta siis tegigi ära. Öeldakse, et kaua tehtud kaunikene, aga eks näis. Linnapea võiks nüüd ka Metsa tänava valimislubaduse täita, ikkagi oma semu Karilaid rahakoti juures. Küsida võiks ikka ja kuulaks siis ka, kuidas läks.

Eesti+Vabaks
Eesti+Vabaks

Ja ei ridagi sellest mida arvab või mõtleb linnapeakandidaat hr.Sukles

suller kuller
suller kuller

vaatan et keegi ei jonnigi————-

wpDiscuz