1

Marimetsa Kapa Märjamaa etapi võitsid Silver Schultz ja Merilin Metsalu

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Märjamaa rattamaraton - pilt Grete Lehemaa
Marimetsa Kapa Märjamaa rattamaraton. Foto: Grete Lehemaa

Fixus Sport Marimetsa Kapp Märjamaa VII rattamaraton sõideti laupäeval.

Marimetsa Kapa Märjamaa etapil osales kokku 553 ratturit. Võistluse põhidistantsil 43km oli 239 finišeerijat ning lühemal 21km rajal 212 lõpetajat, lastesõitudel osales 102 last.

Põhidistantsi 43 KM võitis kahe minutilise edumaaga ka Ruila VI Rattamaratonil triumfeerinud Silver Schultz. Teise koha saavutas Magnus Krusemann (AT Sport Team) ja III koha Rivo Pajur ProTeamist.

Esimene naine pikal distantsil oli Merilin Metsalu ajaga 1:50:20 ning talle järgnesid Marianne Palusoo (ProTeam) ja Katrin Oolmets.

Lühema 21KM distantsi finish pakkus vaatajatele head kaasa elamist ja pinget kuni lõpuni, kus tugevas finishi heitluses selgusid nii M16 ning M14 esikolmikud. Esimeseks tuli Robert Johanson (M16, CFC Spordiklubi), teiseks Rando Marten Evendi (M16, Porter Racing) ning kolmandaks Matvei Tarassov (M16, Nõmme Rattaklubi).

Naistest oli lühikesel distantsil parim Darola Kuusik (MyBody) ajaga 00:53. Talle järgnes Maris Lillep (RedBike Pyssid) kaotades võitjale ühe minuti ja 56 sekundit ning kolmanda positsiooni hõivas Kristiina Kõll-Grünberg (Porter Racing), olles ühtlasi N40 parim.

Kõik suured ja väiksed rattaspordihuvilised on oodatud 25. juunil Marimetsa Kapa Palivere XII rattamaratonile, kus lisaks tavadistantsidele on tugevamatel võimalik mõõtu võtta XXL distantsil 56km.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Laupäeval sõideti Märjamaa rattamaratoni | Lääne Elu

[…] ka: "Marimetsa Kapa Märjamaa etapi võitsid Silver Schultz ja Merilin Metsalu" […]

wpDiscuz