11

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 30. märtsil

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

lel3003001

Reportaaž: president Kersti Kaljulaidi tihe Läänemaa päev

President Kersti Kaljulaid külastas Narma OÜ-d Lihulas, Oru kooli, Uuemõisa vaimupuudega tööinimesi ja veel mitut kohta Haapsalus.

Pagulaste riigihanke võitja on sotside MTÜ

Mullu märtsis korraldas sotsiaalministeerium riigihanke, leidmaks Eestisse saabuvaile sõjapõgenikele tugiteenuste osutajaid. Hangetingimused olid sellised, et uued ühingud osaleda ei saanud. Hanke võitsid MTÜ Johannes Mihkelsoni Keskus ja MTÜ Eesti Pagulasabi. „Johannes Mihkelsoni keskusega võistelda oli raske. Nad on Euroopa rahaga üles ehitatud ministeeriumi käepikendus,” ütles MTÜ Pagula asutaja Koit Uus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Urmas
Urmas

“Mis tööülesanded viisid Haapsalu linnavalitsuse ametnikud töölähetusele Montagliari?”
Huvitav, Haapsalu Linnavalitsuse kodulehel selle kohta küll mingit teavet ei leidnud.

kt
kt

Käis.oli,silitas lastel pead.Tore.

?
?

Mis tööülesanded viisid Haapsalu linnavalitsuse ametnikud töölähetusele Montagliari?

Vau
Vau

Kas jälle läks linnavalitsus reisile? Räägitavat, et linnapea USA-s ja nüüd siis ka alamad jooksus.Kas tõesti püütakse võtta enne valimisi viiast? Andis volikogu selleks ka oma õnnistuse?

oli vist jah
oli vist jah

Linnapea fb ajajoonele saadeti jah veinipokaalid peos tervitus

Aga
Aga

täitsa põnev oleks teada,mis selle lähetuse ühine nimetaja oli,et nii erinevate ametikohustustega ametnikud kohale pidid sõitma.

Laine
Laine

eh, latseke, mis tähtsus sel on, mis esilehel laiutab. Haapsalus on juba nii vana rahvastik(räägitakse, et noored on lesta tõmmanud) , kes hakkab zeitungi viimasest lehest pihta. Tule kus sa tuled lõpuks toimub ikka kohtumine prioriteediga nagu sa ütled.

Lugeja
Lugeja

: )

Lugeja
Lugeja

Pagula ja pagula. Läänemaad külastas president ja esilehel laiutab pagula juba ei tea mitmendat lehte järjest. Prioriteedid paistavad paigast ära olema. Positiivsust võiks pisut rohkem olla!

ww
ww

Ikka raha,ei kuulunud õigesse parteisse.Aga asi läheb uue tegijaga edasi,kasvatavad uut linnapead Londoni eeskujul.

Sass
Sass

Pagulal siis pappi polegi?
Ikka käib asi ümber raha.

wpDiscuz