56

Endine Haapsalu politseinik astus kohtu ette

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu kohtumaja. Foto: Arvo Tarmula

kohus

Täna hommikul peeti Haapsalu kohtumajas eelistungit endise politseiniku üle, keda süüdistatakse alaealise ähvardamises ja kehalises väärkohtlemises, teatas Lääne ringkonnakohtu pressinõunik Carol Merzin. 

Kriminaalasjas süüdistatakse politseiametnikuna töötanud 39aastast Alarit selles, et ta mullu jaanuaris ähvardas ühte alaealist ja põhjustas talle kehalise väärkohtlemise kaudu valu ning mullu märtsis kasutas ametiisikuna ebaseaduslikult füüsilist jõudu kahe alaealise suhtes.

Kohus hakkab asja arutama juuni keskel.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Karel Ots
Karel Ots

Л.Х.В.С

Lukk
Lukk

Nüüd olen mina kõige vingem NB tegija.

Luik Alari laste sõber
Luik Alari laste sõber

Hea veel, et seksuaalselt lapsi ei kuritarvitanud. Õudus kuubis mis Haapsalus toimub.

ats
ats

Kas sa vastutad oma sõnade eest, see ,et kommenteerid anonüümselt ei tähenda veel seda ,et sinu isikut ei võimalik kindlaks teha.

Shhh
Shhh

Noh, mis mõnus tsenseerimine Lääne Elu poolt. Piinlik.Kiiresti koristame kõik ebasovivad kommid; nagu poleks olnudki. Sõltumatu ajakirjandus, sõnavabadus.

ats
ats

anonüümne õeluste loopimine ja laimamine ei ole sõnavabadus ja ei peegelda sõltumatu ajakirjandust !!! Kallis inimene võta sõna oma nime ja näoga, siis tule midagi kaebama!

Toivo
Toivo

Aga kommenteeri siis oma nime ja näoga,et julgeksid hiljem teisele otsa ka vaadata ,äkki siis ei tsenseerita.

vitsa on vaja
vitsa on vaja

Pätid muidugi kisavad kui politseinik tööd teeb.

põlis läänlane
põlis läänlane

aff, kes autosid jääga loobib, ei ole laps.
samamoodi: murjan, kes tahab lihtsalt meie raha, ei ole pagulane, vaid terrorist!
Hakake juba vahet tegema!!

to kannataja
to kannataja

täiesti nõus sinuga….vaatad vahel tv ja imestad,kuidas ikka pätid ja joodikud käituvad politseiga .Sõimavad,ropendavad, sülitavad, ahvardavad ja sina pead vaikselt kannatama ja rahulik olema.politseile peaks rohkem õigusi andma, et selliseid pätte saaks ikka korrale kutsuda nii,et aru saaks.Nunnutamine selliste tolgustega ei aita.Kord peab olema !

Sass
Sass
Sass
Sass
113
113

kommenteerimine tuleb kinni panna nagu tehti Keldri artikliga,kolm sitta kommi ja kohe kinni siin aga pritsitaks tatti igas suunas.

wpDiscuz