20

Karilaid: keegi ei saanud Tiit Moorile volikogu juhi kohta lubada

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Keskerakond (11). Jaanus Karilaid. Tarmula

Haapsalu keskerakondlaste juht Jaanus Karilaid (fotol) lükkas tagasi Tiit Moori etteheited, nagu oleks ta lubadust rikkunud, kui jättis Moori ilma Haapsalu volikogu esimehe kohast.

„Me ei ole monarhistlikus riigis. Keegi ei saa Haapsalu volikogu esimehe kohta lihtsalt anda,” ütles Jaanus Karilaid.

„Kui mina volikogu esimehe kohalt riigikokku läksin ja hakati uut esimeest valima, esitas Helle Saarsoo Andreas Rahuvarmi ja Raimond Lunev Tiit Moori kandidatuuri. Võitis Rahuvarm,” sõnas ta.

Möödunud nädalal teatas Haapsalu volikogu liige Tiit Moor, et lahkub Keskerakonna fraktsioonist, sest kui ta 2015. aastal IRLi fraktsioonist sellesse üle läks, lubas Jaanus Karilaid, et Moor saab tema asemel volikogu esimeheks. Tegelikult hakanud Karilaid aga nõudma, et Moor astuks ka Keskerakonna liikmeks.

„Minu arust läks Tiidul meie fraktsioonis hästi. Ta oli Haapsalu Linnahoolduse nõukogus. Pöörasin erilist tähelepanu teelõigule, mille kordategemine oli Tiit Moori südameasi,” ütles Karilaid.

Karilaiu sõnul ei tulnud Tiit Moori lahkumine Keskerakonna fraktsioonist talle üllatusena. „Kaks nädalat tagasi helistasin talle ja küsisin, kas ta kandideerib meie või Saareväljade nimekirjas. Ütles, et Saareväljadega koos,” sõnas ta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
MALDARILE
MALDARILE

Eestis räägime Eesti keelt !

Maldar
Maldar

Head volikogu liikmed oleks kuue klassi haridusega puidumehed konn ja karla.

Triibik
Triibik

Loodame,et Sukles on nii tark,et seda tuulelippu oma nimekirja ei võta. Kuidas tüübil endal häbi pole ?? Aga mida vanalt Kapo töötajalt ikka oodata.

Imelikule
Imelikule

Olen sinuga täiesti päri, turismiarendajal puudub visioon. Rääkides täna Piiskopilinnuse turistidevoolu suurendamisest seesuguse projektiga, on igale mõtlevale inimesele utoopia. Tegu selge raha kulutamisega, mitte õiglasetel eesmärkidel maakonna ettevõtluse arendamisel.. Ei hakka neid turistide horde kümneid tuhandeid rohkem Haapsalusse voorima, see on ainult Suklese lühinägelik visioon. Ja visioon on selles, et sõbrad jällegi midagi ehitada saaks. .

Imelik
Imelik

Haapsalus on totaalne visiooni puudus, sealt kraaklemine “nimede” ja “kohtade” üle (asendustegevus).
Muidugi turismiarendajal on visioon miljonist turistist.

Kama2
Kama2

Saareväljade nimekiri? Sukles Saareväljade nimekirjas?

Juri Semtsov
Juri Semtsov

on vähe asju, mis mulle Haapsalus ei meeldi
üks suur ebameeldivus on Jaanus Karilaid

läänlane
läänlane

Sukles-Karilaid olid ju väga tugev paar.Ja kui tuleb nüüd Tiit tugeva tegijana Suklese kõrvale on väga hea.Vikman ka tegija.Ja mis parteisse on kuulunub või kuulub ei ole Haapsalu oludestähtis.Aga ,kui on teisi tugevaid tegijaid sügisesteks valimisteks,siis on õige aeg nimed välja tuua ja alustada kampaaniat.Nimesid härrased!

uskmatu+toomas
uskmatu+toomas

Vali või Kolja Kükametsalt vahet pole midagi,kõik käib vana rada mööda ainult kätepesijad vahetuvad !

Jakobile
Jakobile

Kas sa politikast üldse midagi tead,ega hr.Saareväljal oma erakonda pole.

wpDiscuz