5

Üheksa läänlast saab maavanemalt tänukirja

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Mihhail Korb Cipax 147 Kaido Sasse

Cipax Eesti AS juhatajale Kaido Sasse on üks Läänemaa ettevõtjatest, keda maavalitsus tänukirjaga tänab. Foto Urmas Lauri

Täna Lihulas toimuval Eesti vabariigi aastapäevale pühendatud Lääne maavanema ja Läänemaa omavalitsuste liidu esimehe vastuvõtul antakse lisaks Läänemaa teenetemärkidele üheksale inimesele üle ka maavalitsuse tänukirjad.

Lääne maavalitsuse tänukiri antakse inimestele, kes on märkimisväärselt panustanud Läänemaa arengusse või kes on edukalt edendanud ettevõtlust maakonnas.

Haridusvaldkonna arendajates saavad tänukirja Lihula gümnaasiumi direktor Janar Sõber, Metsküla algkooli direktor Pille Kaisel ja Haapsalu kutsehariduskeskuse direktor Ingrid Danilov.

Olulise panuse eest Haapsalu kultuurimaja arendamisel maakondlikuks kultuuri- ja kunstikeskuseks, saab tänukirja Haapsalu kultuurikeskuse juhataja Gülnar Murumägi.

Lääne maakonna põllumajanduse edendamise eest tänatakse Väino Naruskit ja Tiina Roosalut.

Ettevõtjatest kuulub tänu eduka ja töökohti loova ettevõtte Cipax Eesti AS juhatajale Kaido Sassele, Dirhami sadamapiirkonna arendajale ja ettevõtlusjuhile Mart Vahtelile ja innovatiisete moodulmajade tootmisega tegelevale Greencube OÜ müügi-ja arendusjuht Henri Bekmannile.

Liivi Ollino

Lääne maavalitsus avalike suhete peaspetsialist

 

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kübe
Kübe

Pook ja Pikk võiks ka paberitüki saada. Pikk on aastaid korda hoidnud ja Jäme on ära unustatud???

Bläu
Bläu

Aga miks Käsu Taavi ja Kalda ja Kurg ei saa? Mõnusad mehed ju:)

Nii uhke!
Nii uhke!

Palju õnne, tubli Kaido!

Tublid!
Tublid!

Edu Kaido ja Henri 🙂

Tubli,Kaido
Tubli,Kaido

Ja palju õnne minu poolt.

wpDiscuz