11

Lihula postimaja vahetab omanikku

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Sideoperaator Telia müüb Lihulas ettevõttele kuuluva postimaja, tehinguni loodetakse jõuda lähiajal.

„Põhimõtteliselt on tingimused kokku lepitud, aga tehing on veel sõlmimata,” ütles Telia rendi- ja omandisuhete juht Jüri Lobjakas. Kes maja osta soovib, seda Lobjakas ei öelnud.

Lääne Elu andmeil ostab maja Kõmsilt Lihulasse laienenud osaühing Greencube, kes on kuulsust kogunud puidust moodulmajade tootmisega.

„Meil on üks äge äriprojekt tulemas Lihulasse,” kinnitas Greencube majatehase juht Henri Bekmann. Kuigi maja pole veel Greencube’i oma, on Bekmann sinna juba üürnikud leidnud.

Maja teisele korrusele on plaanitud ööbimistoad. „Sellele kõige magusamale kontoriruumile on tegelikult kaks tahtjat. Keldrikorrusel tahab üks härrasmees hakata pidama jõusaali, saun, pesu- ja riietusruumid on seal juba olemas.“

Postimaja on Lihulas müügis olnud juba paar aastat. „Meie seadmed lähevad väiksemaks, majade järele pole enam vajadust,” selgitas Lobjakas.

Fotod: Urmas Lauri

Lihula postimaja  (2)

Lihula postimaja  (5)

Lihula postimaja  (8)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Lihula endises postimajas avatakse ööbimiskoht | Lääne Elu

[…] äge äriprojekt Lihulasse,” kinnitas Greencube’i majatehase juht Henri Bekmann jaanuari keskel Lääne Elule. Bekmann ütles toona, et äriidee põhineb postimajal. „Maja teisele korrusele […]

Peeter
Peeter

See on küll tore kui üks maja jällegi elu sisse saab. Seoses uue elu tulekuga on ehk veel kes riskib mingit ettevõtlust arendada sest suure valla keskus annab selleks lootust.

põlis läänlane
põlis läänlane

metsaelanikud, kääbikud ja pöial-liisid, vaielge kirja teel või kohtus.
te risustate ajakirjandust!

Pòder
Pòder

On lapimaal!

Marje
Marje

Tubli hr. Põdra , et ennast määratlesid.

Mati+Põdra
Mati+Põdra

Ma määratlesin teid. Siduda Lihula endise postimaja müük Kastepõllu isikuga näitab üht-teist niimoodi kirjutaja isiku aju ehituse kohta. Võib-olla teil seal Haapsalus on selline kohalik omavalitsus, kes tegelike tegijate teeneid oma nimele kirjutab, sel juhul on mul teist kahju. Aga üldiselt, Eesti Vabariigis ei sekku kohalik omavalitsus kinnisvaraomanike tehingutesse. Võib-olla siis sekkuks, kui keegi tahaks sinna õnneliku lõpuga massaaži salongi rajada.

Piret
Piret

Härra Mati Põdra.
Kas oleks võimalik, et te hariks ennast elementaarsete viisakusreeglitega ?
Te olete lihtsalt ebaviisakas, mitte ainult siin vaid ka päriselt inimesena !

Maarja
Maarja

Miks lehes vigane info oli?? Eesti post ei koli ju Konsumist ära !!!

Maamees
Maamees

Kastepòld on tubli Lààneranna mees!

Marje
Marje

Tore uudis, nüüd saab Kastepõld taguda vastu rinda- saate omale sauna! Tehtud!

Mati+Põdra
Mati+Põdra

Ma juba kirjutasin siia korra, mida ma arvan sellise mõttehiiglase aju funktsioneerimisest. Haapsalu Teataja …ptüi, vabandust! Lääne Elu kustutas selle ära. Ma siis kordan natuke viisakamas vormis:

Mõõdukas oligofreenia, IQ 35…49.

wpDiscuz