2

Kristina Kuusk on Saaremaa parim naissportlane

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Kristina Kuusk (Bizzi)Saaremaa aasta naissportlane on vehkleja Kristina Kuusk (pildil), aasta meessportlaseks nimetati jalgrattur Mihkel Räim.

Kristina Kuuske peab oma sportlaseks ka Haapsalu. Juulis otsustas Haapsalu linnavalitsus premeerida Euroopa meistriks tulnud Kristina Kuuske 500 euroga. Preemiat sai sportlane Haapsalult ka 2013. aastal, mil Kuusk tuli Eesti naiste vehklemiskoondise koosseisus koos Irina Embrichi, Erika Kirpu ja Julia Beljajevaga Euroopa meistriks.

Saare maakonna 2016. aasta parimad sportlased selgusid kolme kategooria (spordiklubid, rahvas ja spordinõukogu) hääletustulemuste liitmise teel.

Saaremaa parimate sportlaste tunnustamisõhtu toimub 30. detsembril.


Kristina Kuusk

  • Sündinud 16. novembril 1985 Haapsalus
  • Vehkleja.
  • Ta tuli 2013. ja 2016. aastal epees Eesti naiskonna koosseisus (koos Erika Kirpu, Irina Embrichi ja Julia Beljajevaga) Euroopa meistriks.
  • 2014. aastal Kaasanis toimunud maailmameistrivõistlustel võitis ta naiskondlikus epees hõbeda.
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Läänemaa aasta sportlased on Vaiko Vooremaa ja Kristina Kuusk | Lääne Elu

[…] Vt ka: "Kristina Kuusk on Saaremaa parim naissportlane" […]

pook
pook

Kumb ta nüüd siis on Haapsalu või Saaremaa sportlane?
Meie Kübega oleme siiani Haapsalu patrioodid olnud aga kui leiaks mõne teise odavama koha, kust otse odavamat jooki saaks, siis koliks kohe ära.

wpDiscuz