Nelli Paju sai Tallinna Mõõga alagrupiturniiril viis võitu ja pääses põhiturniirile

Avatar

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

nelli paju arvo tarmula

Nelli Paju. Foto: Arvo Tarmula

Naiste epeevehklemise MK-etapil Tallinna Mõõgal sai En Garde vehkleja Nelli Paju alagrupiturniiril viis võitu ja ühe kaotuse ning tagas koha 64 parema hulgas. Treener Helen Nelis-Naukas, kes viibib turniiril koha peal, ütles, et ainuke kaotus tuli otsustaval torkel venelannale Tatjana Gudkovale torgetega 3:4.

Julia Beljajeva sai alagrupiturniiril kaks võitu ja neli kaotust ning põhiturniirile ei pääse.

Teised En Garde epeevehklejad Kristina Kuusk ja Katrina Lehis tagasid pääsu otse põhiturniirile, sest paiknevad maailma jooksvas edetabelis 32 parema hulgas. Kuusk on edetabelis 24. ja Lehis 28.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ilus
ilus

Katrina võitis kindlat, Kas nüüd Kuuse treener liitus Martinsoniga.

info
info

LEHIS 14/7

info
info

PAJU 15/14 ja järgmisee ringi. Masendav kajastus nii vehklemisliidu kui kogu Eesti ajakirjanduse poolt. Martinson Delfis imeteles korra Loiti, nüüd ilmselt joob papaga õlut.

!!!
!!!

Embrich võitis kidlalt, Loit Kuusk kaotasid, Ei suuda ära imestada mitu korda tabelit muudetakse.

täpsustus
täpsustus

Õnneks muudatus tabelis , Kirpu nüüd punasel rajal, kell 10.00
Aga Lehis, Paju, Loit selgitavad parima.

to kosk
to kosk

Ärka üles võistlused käivad, Noor 15 aastane ja andekas Karoliine Loit sai põhiturniirile. Kahjuks juhtus nii, et Lehis, Kirpu, Loit , Paju vehklevad kõik sinisel rajal. Tugevam võidab, edu!!!
http://www.vehklemisliit.ee/results/tm2016/tableau_b64.htm

???
???

eriliselt hädine koduleht vahklemisliidul ja kogu kajastus ei kannata mingit kriitikat. Võistlusd käivad aga tulemusi pole

uh
uh

kui jutt käib kohalikest ,miks siis rida Julia Beljajevast kes pole minu teada haapsallanna

uhhile
uhhile

Mis sa vingud. Miks peaks Läänemaa ajaleht tervet Eesti sporti kajastama.

to uh
to uh

No mida sa tõmbled? Ajakirjanikule jäi silma, et Beljajeva kaotas ja sellega peaks olema õigustatud Lehise lülitamine naiskonna koosseisu. Võiksid ju küsida ka selle kohta, miks ajakirjanik ei kirjutanud Kirpu`st?

to lünklik
to lünklik

Oled vast ise lünklik. Meid huvitab eelkõige see, kuidas omadel läheb, sellest ka huvi En Garde vehkejate vastu. Embrich ei ole selle klubi liige. K.Kosk on asjaga väga hästi kursis.

lünklik info
lünklik info

Teadmiseks Irina Embrich edetabelis 9 ja Erika Kirpu edetabelis 16 on ka vabad eelringidest, Kosk vii ennast teemaga kurssi.

wpDiscuz