0

Ridala vallavanema umbusaldamine on jälle õhus

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

ridala volikogu

Ridala vallavolikogu võib tänasel istungil avaldada umbusaldust vallavanem Toomas Schmidtile (keskel). ARHIIV

Vallavolikogu opositsiooni liider Reimo Nebokat ütles eile, et pool aastat kestnud usalduskriis süveneb. „See pärsib volikogu tööd ja tuleb lõpetada,” ütles Nebokat.

Ühe põhjusena nimetas Nebokat vallavanema „võimalikku sahkerdamist” ametiautoga. Ka pole Nebokat rahul sellega, et esialgu oli Uuemõisa soojafirma müügiga kole kiire, nüüd aga on enampakkumise tähtaega pikendatud aprilli lõpuni.

Nebokat ütles eile, et umbusaldusavaldust pole küll välja trükitud ega allkirju kogutud, kuid kaheksa volikoguliiget mõtleb vallavanema asjus täpselt ühtemoodi. Küsimusele, miks pole umbusaldusavaldust veel välja trükitud, vastas Nebokat eile: „Volikoguni on veel natuke aega!”

Nebokat ütles, et kui umbusalduse saab vallavanem, saab ta selle koos volikogu esimehe Toomas Vallimäega, sest kõik, millega opositsioon rahul pole, on tehtud Vallimäe teadmisel.

Küsimusele, kellest saab uus vallavanem, vastas Nebokat: „Eks vaatame!”

Volikogu esimehe tööga ütles ta end ise hakkama saavat, aga peale tema olevat ka teisi, kellele võiks selle töö usaldada.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
söögiahel
söögiahel

oleks nagu sügelised saanud

Ruts
Ruts

Kas partei kontorist on antud käsk vallavalitsus lõhki lüüa, et iga hinna eest Haapsaluga ühinetaks? Isegi uus AUDI on poisile antud. Aga mõistust….?

Nebo kati
Nebo kati

Kuidas kyll on nii, et ajudeta jbud käsivad, poovad ja lasevad?

Ravi
Ravi

Ei ole midagi ravida, arstide sõnul lootusetu.

Naksti
Naksti

Saaks sellest Nebokatist Ridala volikogus lahti, siis saaks vallavalitsus ka tööd teha. Nebokat nagu Polkovniku lesk, kes muudkui otsib omale haigusi. Läks juba Tallinna keskkontorisse ravile, aga näe ikka ei anna siin rahu.

2.kodanik
2.kodanik

Milles siis küsimus, kui kaheksa volikogu liiget mõtlevad ühtemoodi? Andke tuld! Kui kuskilt printer leitakse, siis oleks tagumine aeg see konkreetselt primitiivne maailmavaade kirjasõnaks vormida.

on+aeg.
on+aeg.

Sa Nebogat ei käi õietigi volikogu istungitel kohal,kas kavatsed volikogu Tallinnast juhtida. Millal sa küll meheks saad.

Mats
Mats

Miks ajada sellist jahu ,et vallavanemat peab umbusaldada. Kogemustega mees, kellele noortel pole midagi veel vastu panna.

juss
juss

Mul on parteilastest nebokattidest ja nende vanematest kahju! Saaks aga võimu juurde! Kui on sahkerdamist, siis avaldus politseile! Niisama pole mõtet jahuda!

Mitte
Mitte

Nebokat ei saanud mingit autasu nüüd ei tea kohe mida ära teha?

einoh,
einoh,

aga ikkagi partei juhataja

wpDiscuz