Noarootsi vald otsib uusi elanikke

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Noarootsi

Viimane aeg end valda sisse kirjutada on vallamajas 31. detsembril kella 11-ni. ARHIIV

Noarootsi vallavalitsus kutsub kõiki Noarootsiga seotud inimesi registreerima end hiljemalt 31. detsembriks valla elanikuks.

Üleskutses valla kodulehel on loetletud terve rida hüvesid ja soodustusi, millele Noarootsi valla elanikel on õigus: maakonna ühed kõrgemad sotsiaaltoetused, tasuta lasteaiakoht, laste huvihariduse toetus, talvine teehooldus väravani ja suvine tolmutõrje, võimalus saada hajaasustuse programmist toetust, tasuta kaikohad ja parkimine Österby sadamas, jõusaali ja tenniseväljaku kasutamisel soodustus.

End 2015. aastal valla elanikuks registreerinute vahel (inimene peab olema elanike registris ka 2016. aasta 5. jaanuaril) loositakse välja auhind.

Valda sisse kirjutada saab end veebiaadressil www.eesti.ee (elukohateate esitamine) või vallamajas kuni 31. detsembrini (hiljemalt kell 11).

Tänavu 1. jaanuari seisuga elas Noarootsis vallas 849 inimest.

Noarootsi vald korraldas registreerimise kampaania ka mullu. Siis registreeris end kuu aja jooksul valda paarikümne inimese ringis.

Noarootsi vallavanem Triin lepp ütles, et tänavu lähevad üllatusauhinna loosimisel arvesse kogu aasta jooksul registreerunud, mullu oli aeg piiratud ühe kuuga.

„Ootused ei ole suured, aga kampaania paneb inimesed ikkagi nende asjade peale mõtlema,” ütles Lepp.

Lepp ütles, et mullu registreeris end valda paar inimest, kelle majapidamised olid algusjärgus, nüüdseks on majad valmis.

Mullu oli registreerunutele auhinnaks jalgratas.

 

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
3 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
vat
7 aastat tagasi

küll Pagula hoolitseb selle eest

SL-is
7 aastat tagasi

üks mustanahaline elektrikute band toob valgust, sebige ära, tasuta valgus vallal omast käest

Motsu
7 aastat tagasi

Tublid vallad kes maksumaksjate lisandumiseks aktiivsust üles näitavad. Mõni muudkui ketrab tehnopargist, 10 aastat tühja targutamist