8

Vihm võib pikendada ristmiku remonti

Avatar

Malle-Liisa Raigla

malleliisa@gmail.com

Haapsalu fooriga ristmikul tuleb enne avamist teha veel markeerimistöid ja reguleerida valgusteid.

Ristmiku ehitava firma Viameri projektijuht Sergei Kuzmin ütles, et ristmiku valmissaamise tähtaeg on neil 15. mail.

Esmaspäeval on neil plaanis veel reguleerida valgusteid ja esmaspäeval ning teisipäeval markeerida asfaldi.

„Nüüd lubavad vihma, ei teagi, mis sellest saab, sest märga pinda ei saa markeerida,“ ütles Kuzmin, kellel oli plaanis kolmapäeval liiklus lahti teha.

„15. mai on tähtaeg, ei taha mitte kuidagi seda ületada,“ ütles Kuzmin.

Ristmik suleti liikluseks 27. aprillil.  Selle aja jooksul on sõiduteele pandud teine asfaldikiht, asfalteeritud kinnitööd, paigaldatud tänavakivid ja tänavavalgustus ning tehtud haljastustöid.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ehee
ehee

nõuka ajal oli anekdoot- kommunismil on 5 vaenlast. Kapitalism. Ja kevad,suvi,sügis ja talv 😉

Küll...
Küll...

Kas seda tänavakatet nn asfalti keegi natuke lähemalt ka uurinud on?!

Mart
Mart

Miks täna ei joonita!

:)
:)

Vihma ootavad.

Küsiks
Küsiks

Milleks meie linnavalitsus neid tähtaegu üleüldse jagab? Kas on miski ka õigeaegselt valminud, teab keegi nimetada? Isegi linna tänavavalgustuse rekonstrueerimist pole nad suutnud mõistlikult organiseerida. Selle asemel, et turistide madalhooajal teostada töid vanalinnas, tehti tööd äärelinna rajoonides ja nüüd kui päike kõrgel, turistid linnas juba käivad hakati seal sagima. Kas tõesti on mõistusest puudus, või tegu tõeliste kilplastega?

Anonüümne
Anonüümne

5 Kuud üle pole paha. Anname lubadusi saame veebruariks valmis.

linnavalitsusele
linnavalitsusele

Lugedes teie õigustusi kõikidele viimase aja ettevõtmistele – Vikerkaare lasteaed (tähtaeg), A. Laikmaa paviljon (tähtaeg), Jaama tänava ristmik (tähtaeg) jne,jne, võib selle linnavalitsuse kohta öelda julgesti – paha siga, mitu viga – kord maa külmund, kord kärss kärnas. Mida te jälle ilgute ja tantsite ehitaja tahte järgi? Need hanke pakkujad, kes võtsid elu reaalselt ja teadsid, et Eestis järgneb sügisele talv, teadsid, et selle tähtajaga – 15. jaanuar on võimalik töid lõpetada teatud tingimustel ja ma arvan, et veri ninast välja oleksid need pakkujad oma kohustuse täitnud.

Normaalne
Normaalne

….linnavalitsus oleks liikluse lubanud vähemalt siis,kui töid ei tehta…

wpDiscuz