4

Hapsal Dietrich on taas Eesti parimate restoranide hulgas

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Dietrich (1)Hapsal Dietrich on taas parimate söögikohtade hulgas. Foto Arvo Tarmula

Täna teatavaks tehtud 2015. aasta viiekümne parima restorani hulgas on taas ka Haapsalu söögikohta Hapsal Dietrich.

Eesti parimate söögikohtade edetabel koostatakse kahes voorus. Igal kevadel koostatakse erinevate restoranide võtmetöötajate häälte põhjal 50 parima söögikoha nimekiriIga hääletaja reastab seitse tema meelest Eesti kõige paremat söögikohta. Ta peab olema neid kohti külastanud ja nimekirja ei tohi kanda oma töökohta, ega isikliku omandiga seotud söögikohtasid.

Teises voorus selgub sügisel Eesti- ja naabermaade toidukriitikute hinnete põhjal poolesaja väljavalitud söögikoha pingerida. Hindajad külastavad söögikohti ilma nende teadmata.

Hapsal Dietrich pääses mullu 50 parima söögikoha hulka esimest korda ja tuli lõppjärjestuses 36. kohale, Eesti parimaks söögikohaks kuulutati NOA peakoka saal. 

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Küsiks
Küsiks

Ka mina küsiks – milliste kriteeriumite järgi hindamine toimus? Söögikoht oli ju kinni. Kas tõesti, raha ja tutvused teevad kõike?

huvitav
huvitav

oot- aga see koht oli ju talvel kinni? Vist alles nüüd tehti lahti? et milliste 2015 aasta tulemuste põhjal?

Tore
Tore

…ju,lähen võtan sealt tuleval nädalal ühe prae. Ja pärast ütlen,kas sai kõhu täis….

hoiatus
hoiatus

ja vaata et praad toores pole ja kook kuivanud.

wpDiscuz