9

Läänema IRL surub rongiliiklust koalitsiooniläbirääkimistele

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

IRLi Läänemaa juhatus peab koalitsiooniläbirääkimistel Läänemaa jaoks oluliseks raudtee taastamist, ettevõtluse ja rannarootsi kultuuripärandi edendamist, teatas IRLi Läänemaa piirkonna arendusjuht Marit Sillat.

„IRL peab jätkuvalt seisma riigireformi, mille osaks on ka haldusreform, läbiviimise ning väiksemat palka saavate töötajate maksukoormuse vähendamise eest,“ pidas regionaalarengut tähtsaks IRLi Läänemaa piirkonna esimees Merle Mäesalu.

Üleeile toimunud IRLi Läänemaa juhatuse koosolekul otsustati edastada IRLi eestseisusele järgmised Läänemaa jaoks olulised teemad: Riisipere-Haapsalu-Rohuküla raudtee ja rongiliikluse taastamine; Rannarootsi programmi loomine, mis toetab just rannarootsi pärandkultuurile omaste tegevuste ja investeeringute elluviimist; Uute looduskaitsealade planeerimine nii, et vallad, kohalikud kogukonnad ja kaitsealuste maade omanikud oleksid algusest peale kaasatud ja nende huvid rohkem kaitstud.

„Oleme maakonna jaoks kõige olulisemad teemad koos läbi arutanud ja Raivo Aeg edastab meie sõnumid koalitsiooni läbirääkimistel,“ lisas Mäesalu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
pange need
pange need

oma papid paluma, las paluvad jumalalt selle raudtee välja, see ei peaks mingi keeruline asi olema ja veel enam mingi ime, aga imesid pida vanajumal iga päev massiliselt tegema pappide jutu järgi

Kana
Kana

Siin pole suruda ja midagi vaja. Laululuik võimuparteist lubas ju ise asja korda ajada.

sorts
sorts

pigem raudtee haapsallu kui rail baltic

harakiri
harakiri

et loobuvad maksuvaba miinimumi tõstmisest ja ehitavad raudtee Haapsallu…

Imelik,et
Imelik,et

….. Irl ei kirjuta ,kes selle kalli projekti projekti kinni maksab . Kaubavedu pole ega tule ja piletitulust on mòtet ainult suvel rààkida. Kindlasti pole enamik maksumaksjatest nõus oma maksudest kinni maksma vàhemuse sòidulõbu…

üldiselt
üldiselt

miks huvitav peaks suruma, kui ref ja sde samuti selle poolt nagu on?

kõrberong
kõrberong

tee tyhjusesse

max
max

Palju see maksma ühe inimese kohta hakkab, mis kasu saavad liht inimene sellest rongist. Irl-il hea pärast vastu rinda taguda ja rääkida, et näe mis meie teile tõime. Siis ju vaja vastu “teenet” valige meid.

Hakkab pihta
Hakkab pihta

Seda vôitu irl kyll kunagi endale ei suuda vâânata. Nad pole selleks midagi teinud

wpDiscuz