3

Maavanem lubab tänasest taas merejääle minna

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Noarootsi jäätee pealesõit Arvo Tarmula (3)Maavanem lubab küll merejääle minna, kuid jäätee saab ametlikult avada vaid Maanteeamet. Foto: Arvo Tarmula

Mullu 31. detsembril keelas Lääne maavanema kt Kristel Jupits merejääle mineku. Eile andis maavanem korralduse, milles tühistas toonase jääleminekukeelu.

Korraldus avaldati eile Ametlike Teadaannetes ning see jõustus tänasest.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Läänemaal ei tohi homsest merejääle minna | Lääne Elu

[…] Jupits keelas oma korraldusega merejääle mineku 31. detsembril, merejääle lubas ta minna alates 18. veebruarist. […]

Lääne Elul
Lääne Elul

pole kombeks vigu parandada, isegi kui kommentaarides on kriitika põhjendatud. Siin on korduvalt viidatud keelelistele vigadele, aga keegi ei suvatse oma p****t mugavustsoonist välja ukerdada.

Maavanem
Maavanem

Kui “Mullu 31. detsembril keelas Lääne maavanema kt Kristel Jupits merejääle mineku.” Siis kes on uus maavanem, kui “Eile andis maavanem korralduse, milles tühistas toonase jääleminekukeelu”.

wpDiscuz