8

Galerii: Peaminister Rõivas külastas täna Läänemaa ühisgümnaasiumi

Malle-Liisa Raigla

malleliisa@gmail.com

Täna külastas peaminister Taavi Rõivas Haapsalut. Esimene peatuspunkt oli tal Läänemaa ühisgümnaasium, kuhu ta jäi halbade ilmaolude tõttu umbes pool tundi hiljaks.

Fotod: Arvo Tarmula

Rõivas38 Rõivas37 Rõivas35 Rõivas34 Rõivas33 Rõivas32 Rõivas31 Rõivas29 Rõivas28 Rõivas27 Rõivas26 Rõivas25 Rõivas24 Rõivas23 Rõivas22 Rõivas21 Rõivas20 Rõivas19 Rõivas18 Rõivas17 Rõivas16 Rõivas15 Rõivas14 Rõivas13 Rõivas12 Rõivas11 Rõivas10 Rõivas09 Rõivas08 Rõivas07 Rõivas05 Rõivas06 Rõivas04 Rõivas03 Rõivas02 Rõivas01

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uno
uno

Peaministri ametiks on vaja kogemusi ja teadmisi. Sellel noorhärral peale Populismi ja Temagookia muid kogemusi ei ole!!Kui muidugi riigi juhtimisele vajalikud kogemused majanuses ja tööstuse juhtimises asendata nende kogemustega siis muiguki Eesti elutase ja arenb läheb alla mäge nii nagu taa siiani on läinud.!!

kohalik
kohalik

Miks on osadel LYG-i õpilastel sokid jalas? Kas ei jätku raha vahetusjalatsite jaoks? Kus on kooli silmad- sellised ronivad veel peaministriga koos pildile!

arvata on
arvata on

Et rongiliiklusele halb ilm ei oleks mõjunud. Väga hea koht tõestamaks, et rongi on vaja.

Õpetaja, lihttööline
Õpetaja, lihttööline

Mis vabandus see on- halbade ilmaolude tõttu!? Ainult poliitikud saavad seda luksust endale lubada- õpatajad mitte kunagi ja ka kuskil mujal ei ole see,võimalik, et vabandan- oi, ups, halb ilm, jäin hiljaks???? Uskumatu- tulge varem kodust välja, nagu kombeks on öelda!

ei noh
ei noh

Peaminister Sile ja Haapsalu dressinimesed…on alles pilt!

meeletu
meeletu

Peaminister peatus kindlasti veetorni ees ning vaatas, et su nägu kõlab tuttavalt ning kuna veetorni kella järgi oli aega küll, jäigi koolinoortega kohtumisele hiljaks.
Kes ütles, et aeg ei peatu? Aeg tuleb lihtsalt maha võtta ning aega küll.

Üleskutse
Üleskutse

Reformierakonnale 0 häält Läänemaalt!

Toomas
Toomas

hr.peaminister unustas ju kiiruga tagasi sõites oma pildiga järelkäru maha, mis veetorni ees seisab

wpDiscuz