14

Haapsalu tahab taas arutada liitumist Ridala vallaga

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Urmas Sukles

Haapsalu linnapea Urmas Sukles. Foto: Arvo Tarmula.

Haapsalu linnapea Urmas Sukles ütles eile linnavolikogus, et kavatseb taotleda volikogult luba alustada uuesti liitumiskõnelusi Ridala vallaga.

Ridala volikogu esimees Toomas Vallimäe ütles Lääne Elule, et kui sellekohane ettepanek tuleb, võtab vald selle vastu, kuid loodab sisulisi läbirääkimisi. Ridala valla peamine lähtekoht on, et oleks tagatud valla kui terviku areng.

Sukles ütles volikogus, et läbirääkimiste eesmärk võiks olla liitumine 2017. aastal koos kohalike valimistega.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Loodame,et
Loodame,et

…. Ridala valla elanikel on mõistus kodus ja Haapsalu võlgu nad plekkida ei taha. Aga muidu linna poolt vaadates on asjal jumet,sest siis tuleks kiirelt uus detailplaneering ning Saarevålja kinnisvarafirmal oleks jålle hulk toredaid krunte myya. Ja mis puudub vallaelanike poolt linna kaubanduse ja teenindusasutuste kasutamist,siis kõige eest nad ju maksavad…..

too
too

saareväli on endale kohe kohe krabamas väääääga head suurt tükki,loodame et jääb kinni………………

Lugenu
Lugenu

Ehk oleks liitumine üks võimalustest, sellest tandemist lahti saamiseks. Ise oleme endale hulga juhte valinud, nüüd ei jõua ära toita. Eks nemadki tajuvad, et supp hakkab lahjaks jääma, hakkavad tasapisi üksteist sööma.

haapsallane
haapsallane

Paralepa elanikuna pean mina end nagunii pigem linna kui valla elanikuks. Töötan linnas, poes, kinos, tantsimas, söömas, sportimas, kontsertitel, raamatukogus, arsti juures jne käin linnas, lapsed käivad linnas laateaias (ja lähevad ka linna kooli). Vallaga olen seotud täpselt nii palju, et mu maja asub valla territooriumil. Liitumisega või liitumiseta pean end alati linna elanikuks.

me
me

kõik teame et oled piidrite pooldaja,ära jahu siin et kuskil veel sina tantsimas käid

kodanik
kodanik

ridalakad peavad ikka peast päris põrunud olema, kui mõtlevad Suklese-Karilaiuga liituda. Täiesti haige tandem.

Urmas+Sukles
Urmas+Sukles

Veiko, mine tööle!!

Maakas
Maakas

Spordikooli eest Ridala ja ka teised vallad maksavad. 70.EUR-i lapsepealt igalt omavalitsuselt + 10.EUR-i igalt lapsevanemalt. Sama ka lasteaiaga, ainult numbrid teised. Linnale päris hea bisnis.

ähile
ähile

sa äh elad ridalas, õigemini paralepas, kasutad igapäevaselt linna spordibaase ja lasteaedasid. Ole parm vait. Sinu haige möla hakkab juba üle viskama.

näe
näe

täht ka siin kribama kukkund

äh
äh

ei Ridala elanikud neid linna ülbikuid ametnikke endale taha.sellistest nagu täht ja sukles on targem kaugele,kaugele hoida. vaadake enne hoolega,mis pagas linnaga kaasa tuleks.

ei taha
ei taha

kes sind Sukles endale tahab või seda patukoobast ,kus sa uhkelt oma krooni kannad.

kana
kana

ta ise piilub juba tallinna suuremate rahade voogude poole

igatahes
igatahes

õige ettepanek, see tobe piiritlemine tuleb lõpetada

wpDiscuz