13

Väljasõit Toompeale protesti eesmärgil

Avatar

Merilin

merilin.sellik@le.ee

5. oktoobril kell 10 väljub postkontori eest EKRE tellitud buss Toompeale protestimaks kooseluseaduse vastuvõtmise vastu sarnasel kujul.
Sõit on tasuta. Kõik on oodatud.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
haapsallane
haapsallane

4 õnnetukest 60kohalises bussis, saite terve tee traditsiooniliselt laiutada. Tase omaette muidugi. Palju õnne Varro Vooglaiule ning Helme & Co-le!! (y)

Ahto
Ahto

Lühike ,aga ilmekas läbilõige kahest vastaspoolest. Kõik klassikalise perekonna pooldajad kirjutavad oma nime all ,viisakalt ja argumenteeritult. Samasooliste perede eest võitlejad on anonüümsed räuskajad.

inimene
inimene

Näha on jah, kui viisakad ja argumenteeritud on SAPTK foorumi inimesed. Lausa viisakuse ja sallivuse etalonid… Kommenteerida ja arutada seal ei saa, kui oled poolt, kohe DQ. Lääne Elus ei keela aga keegi Ahtol keskaega ja patriarhaati toetada.

Helle Kullerkupp
Helle Kullerkupp

Kui peaminister ütleb, et geiabielu rikastab Eestit, siis palju on veel vaja, et mitte Toompeale minna ja riigikogule meeldetuletada, et nad ei ole rahva valitsejad vaid teenrid.

!
!

Kisa oma kodukohas!

Juss
Juss

Tundub, EKRE on õige asja eest aina rohkem väljas. Muidu poleks kommentaarides pidevalt arulagedat sõimu.

Helle Kullerkupp
Helle Kullerkupp

EKRE on ainuke erakond, kes Varro Vooglaiule on toeks olnud. Teised vaikivad ja teevad teist juttu e teisisõnu – hoiavad oma nahka.

!
!

Ega kõik erakonnad ei saagi olla nii nürid nagu EKRE.

!
!

Natsid üritavad iga hinna eest pildil olla.. Vaatame jah, kuidas te ajupestud vanureid ja põduraid Toompeale veate. Saab olema huvitav vaatepilt.

Haapsalust
Haapsalust

Käige kuradile, EKRE!

ime
ime

lutti

Ahto
Ahto

Ära nukrutse ,lapsed võivad ka tulla

!
!

Te võiks neid väljasõite iga päev korraldada, hoiaks bussiraha kokku. Olen nõus Tõnismäel maha hüppama, terve tee võin aga kiita Vooglaidu, Helme-poisse ja Haapsalu raudteed. Homseni!

wpDiscuz