11

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 23. septembril

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

image

Kõik neli parlamendierakonda toovad tuleva aasta riigikogu valimistel Lääne-Eesti valimisringkonna esinumbriks uued inimesed.

* Peeter Oleski arvamuslugu Juhan Partsist.

* Intervjuu kaitseminister Sven Mikseriga.

* Postimehe ja Eesti Päevalehe koostatud koolide pingeread erinevad üksteisest.

* Laupäeval avati Haapsalus paadipõgenike mälestusmärk.

* Sander Ilves võitis SU-klassis Läänemaa rahvaralli.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kodanik
kodanik

keegi ei keela sul tähtsate asjade nimekirja siia asetamast.)

...
...

Käib siis kesikute juures kaartide ümber paigutamine või? Paistab, et Karilaiu üheülbaline jutt, kõigis halvas süüdi võimuladvik, hakkab juba ära tüütama. Mind isiklikult hakkab ära tüütama see leierkast, mis korrutab ikka jälle Swedbanga sularaha probleemi. Eilses Tallinna TV-s leierdas Karilaid jälle seda pisiprobleemi. Kas juba tal ennast villand ükskord ei saa, andku endale ka aru, et see rong on täna juba läinud. Riigis on palju pakilisemaid probleeme millistele lahendusi peaks otsima Kui ikka tahaksid riigikogusse pürgida, siis ära hakka lutikat otsima seina pealt, et teda tappa, samas kui tulekahju toas.

Tõde
Tõde

Tõde on see, et Karilaiule jääbki Toompea saal unistuseks ja meie peame edasi kannatama. Kurb ju?

ajo
ajo

Pigem las haugub siin, vähemalt ei kosta üle terve riigi.

kodanik
kodanik

Pigem kuulen haukumist kui seda pidevat probleemi eitamist.

jaht
jaht

Miks siis siin????? Ega ta keegi Haapsalu põline elanik pole.

Jaan
Jaan

Karilaiule on jälle kott pähe tõmmatud.

kodanik
kodanik

Miks sa arvad, et läänemaalt kaks kohta kesk ei saa, minu meelest on kesk esinenud siin maakonnas tugevamalt kui teised erakonnad. Ei usu,et neid klappidega reformi kummardajad siia nii palju jäänud on, küll enne valimisi ka nende jaoks viimased luukered välja tuuakse ja kui veel mõni ahvi armastusega jääb,siis tunnen pigem neile kaasa.

kodanikule
kodanikule

Läänemaa on laiem mõiste riigikogu valimiste aegu ja mõlemad saared hoiavad omadega rohkem kokku kui mandri meeste/naistega. Kuigi Karilaid on hakanud ennustustega tegelema, ei ole see tema tugevam külg olnud ja arvan, et Laanet saab väga hea tulemuse, kordades Karilaiust rohkem…

kodanik
kodanik

Kui Laanet peaks häälte magnet olema, siis on see küll kurb tõsiasi,et eestlane selliseid kahe p…e poolega inimesi nii kõrgelt hindab, kes homme ei ole kindlasti need,kes täna ja kes isegi täpselt ei tea,kuhu kuuluvad. Ja kui hindad selliseid,siis oled järelikult ka ise sarnane.

2.kodanik
2.kodanik

Tõmmataksegi, kui partei huvid nõuavad seda. Valijal on südamelähedasem alati telestaar, kui mingi tegelane, kes kohapeal asja ajab. Ja kahjuks see süsteem töötab.

wpDiscuz