4

Vabariigi valitsus on täna Ridala vallas

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

mikser

Kaitseminister Sven Mikser saabus valitsuse istungile. Foto: Juhan Hepner

Päikselisel hommikul võis Ridala vallas asuva Põgari elanikke tabada korralik üllatus, sest Põgari palvemaja juures oli maantee uhkete autode poolt sisuliselt blokeeritud.

Selle põhjuseks oli Eesti valitsuse väljasõiduistung, mis toimub kohas, kus 22. septembril 1944 pidas oma viimase istungi Otto Tiefi valitsus.Eesti peaministri Taavi Rõivase sõnul on tänased põlved siiani Tiefi valitsusele tänuvõlgu. 

Peaminister tänas külalislahkuse eest Põgari kogudust ning Ridala valda. Nii kogudus kui Ridala vallavanem Toomas Schmidt said Rõivaselt kingiks Indrek Paavle Otto Tiefi teemalise monograafia „Õigluse ja omariikluse eest”.

Piduliku sündmuse puhul pidas kirikuõpetaja kantslist kõne ka peaministri nõunik Toomas Kiho, kes andis ülevaate 1944. aasta sündmuste ajaloolisest kontekstist.
 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ätt.
ätt.

Kurat me oleme kõigile nii palju tänu võlgu,et kogu Eesti rahvas peaks elu lõpuni olema põlvili ja tänama oma päästjaid.Esimese vabariigi ajal-Päästja päästis päästja käest,oh kes päästaks meid nüüd päästja päästja käest!

Eesti Vabaks
Eesti Vabaks

Lootkem siis, et see oli sümbol, luigelaul…

!
!

kahju,et seda ei saa lugeda selle valitsuse (loe reformierakonna) viimaseks istumiseks.

uhke auto
uhke auto

samad sõnad

wpDiscuz