5

Kallis Mari ristitakse laupäeval

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Kallis Mari (18)Aurupaat Kallis Mari. Foto: Arvo Tarmula

Laupäeval, 9. augustil ristitakse Haapsalu aurupaat Kallis Mari, teatas Haapsalu linna avalike suhete spetsialist Tõnu Parbus.

Ristimistseremoonia algab kell 12 Haapsalu Veskiviigi sadamas. Jorma Friberg Rannarootsi muuseumist tutvustab laevaristimise traditsiooni ning ristimine viiakse läbi kõigi tavade kohaselt.

Ristimise järel alustab aurupaat soovijatele lõbusõidu tegemist.

Haapsalu linn sai aurupaadi tänu euroopa projektile Riverways.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tore !
Tore !

… talumees ei soeta endale hobust vastu talve !

Siiani
Siiani

….. on ta kyll sõna pidanud. Eks ootamatusi ikka juhtub. Aga paadi hind on ulmeline ….

kodanik
kodanik

…..selle romu eest enam kui ulmeline! Ja sõnapidamine käib Suklesest suure kaarega mööda. Võib olla oli Sukles kunagi ammustel aegadel mees,keda tunti tema sõna järgi,aga nüüd on ta pigem sõnamurdja kui pidaja. Eks vanadus teeb oma töö ja see,et midagi kaotada ei ole ,annab lisaboonuseid juurde.

Suklesele
Suklesele

Millal laevuke esimese reisi Promenaadile ehitatud randumissillalt teeb? Lubasid, et 1.augustil. Miks mees petab?

vahva ju
vahva ju

Tuletab meelde seda aega mil Noarootsi käis väike paat, aga see oli vist mingil muul jõul töötav mootor. Mina ja teised linna pätakad käisime sellega lõbusõitu tegemas? Sinna ja tagasi. Arvata on et ilma piletita sest raha meil ju polnud.

wpDiscuz