4

Politsei hoiatab: telefonipetturid on Läänemaal tegutsemas

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

PolitseiViimastel päevadel on politseile teada antud kolmest juhtumist Läänemaal, kus on kasutatud varasemast ajast tuttavat skeemi. Pettuse ohvriks keegi langenud ei ole.

Helistatakse, nii nagu varemgi esinenud juhtumite puhul, eakatele inimestele ja antakse teada nende lähedase inimese sattumisest liiklusõnnetusse. Pakutakse võimalust, et raha eest saab olukorra lahendada asjale ametlikku käiku andmata. Kõned on olnud venekeelsed ning helistatakse ka vene keelt kõnelevatele eakatele inimestele.

Soovitame sellisest petuskeemi kasutamisest viivitamatult politseile teada anda ning mitte mingil juhul ei tohi raha maksta.

Palume eakaid sugulasi ja tuttavaid sellisest petuskeemist teavitada ning neid hoiatada. Kindlasti palume sellest rääkida ka lähikonnas elavatele eakatele vene keelt kõnelevatele inimestele, sest praegu tundub, et nemad on peamine sihtgrupp.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
suvel+tööle+simulaskiga
suvel+tööle+simulaskiga

Mustased käivad ka mootorsaage pakkumas. Samuti üritavad maanteelt bensiini raha välja kaubelda.

Jäme Jõusaalist
Jäme Jõusaalist

kald ahto passib jõusaalis ja pumpab piitsepsit. Vahepeal käib peeglist uurimas ega väiksemaks ei ole jäänud.

näriline
näriline

Olge ettevaatlikud.Käivad mingisugused ukse taga kasukaid pakkumas, et raha vaja. Täna alles mingi näitsik käis,kippus tuppagi, aga ma ei lasknud. Tema kambamees ootas õues autos.

kana
kana

ega see juhuslikult kald ahto polnud

wpDiscuz