6

Lääne Elu paberleht laupäeval, 5. juulil

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Le20140704* Läänemaa saaks 20 000 euro eest omale lennuvälja. Ridala vald soovib arendada Kiltsi lennuvälja väikelennukite eralennuväljaks.

* Jaak Alliku arvamuslugu Eesti koolivõrgu tulevikust. Allik ei nõustu Praxise analüüsiga, mis soovitab arvukalt koole sulgeda.

* Läänlaste palgad jõudsid hiidlastele järele. Läänemaa keskmine brutopalk tõusis statistikaameti teatel mullu seitse protsenti ehk 809 euroni.

* Postimaja hoovile rajatakse kaubanduskeskus.

* Et aidata neid, kes suvise puhkuse ajal otsivad ka väheke vaimutoitu, koostas Lääne Elu ülevaate Läänemaal ja selle ümbruses asuvatest suveteatrietendustest.

* Pikk lugu Haapsalu kordoni uuest teenistuskoerast Venttist. Ventti on Soomes, Haapavesis sündinud belgia lambakoer ja ühtlasi Haapsalu kordoni noorim asukas. Eestisse jõudis ta läinud nädalal koos venna Velppiga, kes hakkab tööle Pärnus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tsjort+poberii!
Tsjort+poberii!

Aga on, mille poole püüwlda! Vabadus ennast juhtida – see on maru!

eks
eks

see kõik , raudtee lammutamine ja mahaäritsemine,lennuvälja lagunemine,korralikke sadamate puudumine, näitab ju väga hästi,millises eduriigis me elame…

Tigu
Tigu

Minagi jõuan alati pärale…

Mutionu
Mutionu

Mul ei lähe poolt päevagi,kui juba teisest otsast väljas olen!

Ahto
Ahto

Tegelikult on mutionu liikumiskiirus maa all 20 cm tunnis 🙂

!
!

Kõik meil saab olema:lennuväli,raudtee,sadamad.Kui teeks tunneli Virtsu-kandist Muhusse maa alt?

wpDiscuz