Õpilasfirma annab välja Haapsalu aabitsa

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Pritsimaja leiab aabitsast P tähe alt. Foto: Urmas Lauri.
Pritsimaja leiab aabitsast P tähe alt. Foto: Urmas Lauri.
Pritsimaja leiab aabitsast P tähe alt.
Foto: Urmas Lauri.

Haapsalu koolinoore Martin Nermani eestvedamisel on ilmumas turistidele suunatud Haapsalu aabits. A5 formaadis väljaanne tutvustab tähestiku järgi Haapsalu erinevaid paiku.

„Arvan, et turistidele oleks see asendamatu,“ ütles Nerman.

„Aabits on praegu küljendamisel ning peaks ilmuma aprillis,“ ütles Haapsalu innovatsioonikeskuses noori juhendav Angela Leppik.

Tema sõnul nõustas paikade valimisel noori linnaarhitekt Tõnis Padu. Edaspidi on plaanis tõlkida aabits ka inglise ja vene keelde. Juba on kokkulepitud , et seda hakatakse müüma piiskopilinnuses. Edu korral loodetakse arendada aabitsaga tegelevast õpilasfirmast edaspidi päris ettevõte.

„Plaanis on aabitsat igal aastal uuendama hakata,“ rääkis Leppik. „Järgmisel aastal loodavad nad selle ka e-raamatu kujul avaldada.“

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
giay da nam cao cap
giay da nam cao cap

Very informative article.Thanks Again. Really Cool.

make money online
make money online

I really like and appreciate your blog article. Really Cool.

trackback
Läänemaalt ENTRUMi finaali pääsenud ideede tutvustused | Lääne Elu

[…] Siiski on ka erandeid nagu Martin Nerman, kes plaanib lähiajal avaldada Haapsalu aabitsa, millest kirjutas eelmisel kuul Lääne Elu. […]

wpDiscuz