Selgusid Läänemaa rannavõrkpallimeistrid

Läänemaa rannavõrkpallimeistrid on Ly Märss ja Maret Valk ning Rasmus ja Lauri Špitsmeister.

Naiste meisterapaar Ly Märss – Maret Valk ei kaotanud kogu turniiri jooksul vastastele ühtegi geimi. Finaalis alistati Triin Suurküla – Kaidi Talts numbritega 21:14 ja 21:13.

Kolmanda koha võistkonnas mängisid Kaire Kuura – Aive Aljaste.

Meeste võitja selgitamiseks läks vaja kolme geimi. Vendadepaar Rasmus ja Lauri Špitsmeister olid 2:1 (-15, 15, 7) üle Janno Tamsalu – Mihkel Luidalepp. Pronksmedalid võitsid Margus Krips ja Erkki Kivi.

2013. aasta meistrid selgusid Uuskalda spordi- ja puhkeküla rannavõrkpalliväljakutel.

Enn Kerge

Piltidel:
1. Naiste medalivõitjad Maret Valk ja Ly Märss
2. Meeste medalivõitjad Erkki Kivi, Margus Krips, Lauri Špitsmeister, Rasmus Špitsmeister, Mihkel Luidalepp, Janno Tamsalu

Fotod: erakogu