0

Hinnavõrdlusportaalis Energiaturg.ee saab elektrilepinguid sõlmida

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Elektrimüüjatest sõltumatu portaali Energiaturg.ee abil saavad tarbijad lisaks elektrimüügifirmade hinnapakettide võrdlemisele sõlmida elektrilepingu otse portaalis.

Tarbijakeskse hinnavõrdlusportaali Energiaturg.ee tegevjuht Moonika Kukke sõnul on portaali uue lahenduse eesmärk muuta tarbijaile harjumatu avatud elektrituru eelis iga kuu elektrimüüjat või –paketti vahetada võimalikult lihtsaks ja mugavaks. “Plaanis on saavutada koostöö kõigi suuremate elektrimüüjatega, et portaali suurel tarbijaskonnal oleks sobiva hinnapaketi leidmiseks lai valikuvõimalus,” ütles Kukke.

8. märtsi seisuga on portaaliga liitunud nii era- kui ka äritarbijate suunal elektrimüüja Elektrum Eesti OÜ ja äritarbijate suunal Elektrimüügi AS.


Portaal kutsub tarbijaid Energiatunneliga elektripaketi ühisostule

Teise uuendusliku lahendusena korraldab tarbijakeskne hinnavõrdlusportaal Energiaturg.ee nii era- kui ka äritarbijatele 8. kuni 22. märtsini elektripaketi või –müüja vahetuskampaania Energiatunnel, mille eesmärgiks on koondada kokku võimalikult palju elektritarbijaid, et saada ühiselt elektrimüüjatelt parim pakkumine.

Moonika Kukke kinnitusel on selliseid kampaaniad edukalt teinud pikalt avatud elektrituruga toimetanud riigid nagu Suurbritannia, Holland ja Belgia ning kampaaniates koondunud tuhanded tarbijad on saanud elektrimüüjatelt hea pakkumise ja säästnud sellega tuhandeid eurosid.

“Selline kampaania annab Eesti turul võimaluse ka väiksematele elektrimüüjatele ja teadvustab tarbijatele, kuivõrd muutlikud võivad olla elektrimüüjate hinnapaketid,” ütles Kukke.

Tarbijatel tuleb kampaanias osalemiseks täita tasuta liitumisvorm Energiaturg.ee kodulehel. Kampaania lõppedes küsib sõltumatu energiaportaal elektrimüüjatelt pakkumised ja aitab arvutada tarbija rahalise võidu uue lepingu sõlmimisel, seejärel saab tarbija sõlmida portaali vahendusel elektrilepingu valitud müüjaga.

Energiaturg.ee tegevjuht Kukke täpsustab, et tarbijad ei ole kohustatud Energiatunneliga liitudes lepingut sõlmima, seetõttu on kampaaniaga liitumine soovituslik kõigile, kuna mida suurem on liitunute hulk, seda suurem tõenäosus on saada soodsam pakkumine.

Energiaturg.ee on sõltumatu ja tarbijakeskne elektripakettide hinnavõrdlusportaal, mida arendavad koostöös Advokaadibüroo GLIMSTEDT, investeerimisfirma Capital Mill ning IT-partnerina Helmes.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz