0

Politseisündmused terves Eestis

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Ööpäeva jooksul registreeriti prefektuurides 68 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 1 raske tervisekahjustus, 27 varavastast kuritegu, neist 23 vargust (5 eluruumidest, 7 sõidukitest).

Registreeriti 1 inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada 1 inimene. Tabati 5 alkoholijoobes ja 2 narkojoobes sõidukijuhti, tuvastati 1 narkootikumide vahendamise, 3 narkootikumide omamise või tarbimise juhtu.

Registreeriti 282 väärtegu.

Piirilt saadeti tagasi 4 välismaalast, tuvastati 2 ebaseaduslikult riigis viibinud välismaalast.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
7. märtsil kella 22.50 paiku löödi Pärnus Tallinna maanteel 16-aastast noormeest.

Vargus
Ajavahemikul 24.–25. veebruar tungiti Audrus Lihula maanteel ettevõtte sõidukisse ja varastati kaks raadiojaama ning kütust. Kahju on 986 eurot.

Raplamaa

Vargus
7. märtsil kella 14 paiku varastati Kehtna vallas Lelle alevikus garaažist erinevaid esemeid ja jalgratas. Kahju on selgitamisel.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
7. märtsil kella 8.45 paiku teatati politseile, et Kannikese tänava korteris tungiti kallale 49-aastasele naisele. Kahtlustatavana toimetati politseisse 46-aastane mees.

7. märtsil kella 13.10 ajal teatati politseile, et Kalju tänava korteris rünnati 76-aastast naist. Kahtlustatavana toimetati politseijaoskonda 55-aastane naine.

7. märtsil kella 16.55 ajal teatati politseile, et Läänemere tee korteris tungiti kallale 22-aastasele naisele. Kahtlustatavana toimetati politseijaoskonda 26-aastane mees.

8. märtsil kella 1.20 ajal teatati politseile, et Vana-Posti tänava lõbustusasutuses rünnati turvatöötajat. Kahtlustatavana toimetati politseijaoskonda 27-aastane mees.

Vargus
7. märtsil varastati Lasnamäe tänava korterist sularaha, mündialbumid müntidega ja väärisesemeid. Kahju kokku 1140 eurot.

Harjumaa

Vargused
Politseile anti teada, et 3. märtsil varastati Anija vallas Pillapalu külas suusad koos klambritega. Kahju kokku 448 eurot.

6. märtsil avastati, et Maardus Vana-Narva maanteel asuva ettevõtte territooriumilt on alajaamadest varastatud vaskkaableid. Kahjusumma on täpsustamisel.


LÕUNA PREFEKTUUR

Võrumaa

Kehaline väärkohtlemine
Politseile laekus teade, et 6. märtsi õhtul lõi üks tuttav mees Vastseliina alevikus Võidu tänaval teist vastu kõrvu, põhjustades kannatanule füüsilist valu.

Vargus
Ajavahemikul 27. veebruar kuni 5. märts varastati Parksepa alevikus Männi tänava korterist sülearvuti Acer Aspire 5742 G. Kahju on 470 eurot.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine
7. märtsil lõi 50-aastane mees tüli käigus Väike-Maarjas Aasa tänaval korteris noaga 39-aastast meest, kes viidi raske tervisekahjustusega haiglasse.

Ida-Virumaa

Vargused
4. märtsil varastati Kiviõlis Pargi tänaval asuvas koolis 15-aastaselt tüdrukult mobiiltelefon väärtusega 115 eurot.

Ajavahemikul 6.–7. märts lõhuti Kohtla-Järvel Uuel tänaval sõidukil Volkswagen Transporter küljeklaas ning varastati automakk, raadiojaam ja mootori diagnostikaseade. Esialgne kahju on 310 eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz