8

Martna loobus plaanist liituda enne valimisi

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Martna volikogu otsustas täna hommikul, et soovi jätkata läbirääkimisi põhjavaldade kiire liitumise nimel.

Volinikud hääletasid üksmeelselt maha eelnõu jätkata ühinemisläbirääkimisi Nõva, Noarootsi, Oru, Risti ja Taebla vallaga eesmärgil ühineda enne 2013. aasta valimisi. Hääletusest võtsid osa kõik 9 volinikku.

„Volikogu liikmetel oli otsus sisimas valmis. Me tegeleme liitumisega esimest korda ja me tahame asjad sisuliselt läbi mõelda,” sõnas Martna vallavanem Tiiu Aavik.

Põhjavaldade liitumisläbirääkimiste juhtkomisjoni esimees Aldo Tamm ütles, et talle oli Martna otsus kurb üllatus, aga mis parata.

„Nüüd teame, et edasi läheme viiekesi,” sõnas Tamm.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sellise
Sellise

segaduse tekitamise ja oma rahva lollitamise (ka kolleegide lollitamise)eest võiks pr.Aavik eeskuju võtta Vormsi vallavanemast U.Paust ja tagasi astuda.Tegelikult peaksid esimeses etapis ühinema Nõva ja Risti,siis oleks praktikas näha,kuidas vaesus ja ajude puudumine rikkust ja tarkust toodab,selle järgi saaksid ka teised atra seada.Lugesin veelkord läbi Viljandi maavanema pöördumise-väärt lugemine.Kui sellest aru on saadud,siis võiks ka nende printsiipide järgi üritada ühineda.

külaelanik
külaelanik

Arvan et see oli küll vale otsus ja miks pole seda küsimust arutatud elanikega.Kas tahate siis Lõuna-Läänemaaga ühineda?See oleks küll rosin saias!!!!!!!!!

R
R

kes on järgmine?

edasiliikujad
edasiliikujad
gramm
gramm

Ei jätkunud julgust seega.

Ahto
Ahto

Mis julguse ja argpükslikuse jutt see käib pidevalt ? Argpüksid on need ,kes oma valla raskel ajal hülgavad ja üritavad vastustuse kuhugi kaugemale ja kõrgemale (supervalla volikogule) delegeerida.
Edu Martnale ! Julgust ka edaspidiseks.

Maamees
Maamees

Aitäh Martna ! Tore kuulda ,et minu vanemate kodukohas on terve mõistus säilinud.

järgmine rikas
järgmine rikas

rühib vastuvoolu

wpDiscuz