0

Täna on viimane päev aasta kodaniku kandidaadi esitamiseks

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Kultuuriministeerium ootab kuni esmaspäeva, 12. novembrini aasta kodaniku kandidaate, teatas kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse peaspetsialist Sirli Tooming.

Aunimetusega tunnustatakse tegusana ja Eesti ühiskonna suhtes hoolivana silma paistnud inimesi. Aasta kodaniku tiitlile saavad kandideerida Eesti vabariigi alalised elanikud ning kandidaate võivad esitada kõik soovijad. Taotluses tuleb põhjendada kandidaadi sobivust ja seost motoga. Samuti peab kandidaat vastama aasta kodaniku statuudi tingimustele.

Selle aasta kodanikupäeva moto on „Väärikalt läbi elu“, mis on inspireeritud Eesti filmi 100. juubelist ning aktiivsena vananemise ja põlvkondadevahelise solidaarsusest aastast Euroopas.

Aasta kodaniku kandidatuuri saab esitada meilitsi aastakodanik@kul.ee või Kultuuriministeeriumi aadressil Suur-Karja 23, 15076 Tallinn.

Aasta kodanik 2012 kuulutatakse välja 23. novembril.

Vaata lisa aasta kodaniku aunimetuse ja statuudi kohta siit.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz