1

Haapsalus on täna Jänku-Jussi raamatu esitlus

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Laupäeva, 31. märtsi keskpäeval esitlevad autorid Haapsalu kaubamaja Apollo raamatupoes Jänku-Jussi uut raamatut “Jänku-Jussi lood 5”.

Raamatu autorid on Leoste pere eesotsas Janika ja Jaanus Leostega. “Tulge lihtsalt juttu ajama ja autogrammi küsima,” julgustab Janika Leoste. “Karlil on oma jutunurk, kus ta loeb lastele uut raamatut ette. Johan näitab iPad-ist Jussi e-raamatuid. Jussi lugude kõik e-raamatud on tasuta. Leo kutsub teid kunstinurka värvima.”

Kellel on kaasas fotoaparaat või telefon, saab lasta ennast pildistada hiiglaslike raamatukaantega, puumõõkade või limonaadipudelist romurallikaga.

Osalemine on tasuta ja kohapeal on võimalik saada tasuta järjehoidjaid, värvilehti, temaatilisi kilekotte ja kommi.

“Pärast üritust kirjuta või lae fotosid Lasteka FB lehele, millised muljed sul üritusest jäid. Mai alguses saadame sulle meilile kõikide esitluste kokkuvõtte,” lubas Janika Leoste.

Jänku-Jussi multifilmid internetis on Eesti laste seas ülipopulaarsed.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mida
mida

mis kell see raamatu esitlus algab?

wpDiscuz