Politsei: naine lõi meest

17. mail sai politsei teate, et Haapsalu linnas korteris tekkis ühise alkoholi tarvitamise käigus konflikt abikaasade vahel, mille käigus lõi 49-aastane naine meest. Politsei toimetas 49-aastase naise kainenema.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
13 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Prr
29 päeva tagasi

Läks oma naise peale kaebama! Krdi lödipüksid ikka, kui loed siin neid krimka lugusid. Kord mingi “tugev” mees peksab naist, sai temast jagu ja siis teine päev jookseb mingi mees nuttes politseionude juurde, et naine peksab. Ei tea kuidas sellistega sõda pidad küll saaks. Samas pole midagi imestada, euruviisu lauluvõistluse võitis ka juba seelikuga poiss, nii et midagi on tagurpidi läinud siin elus.

Pook
29 päeva tagasi

Arvatavasti seal käsutaavi kontoris endises telefonijaamas Tamme tänaval. Seal on lõuaandmine ja väitsaga surkimine tavaline asi.

Sonderkomando SS leutenant Hasser
29 päeva tagasi
Reply to  Pook

Seal pole abikaasasid.seal on kõik ühisomandis…

miilits
29 päeva tagasi

Aga mitme aastane oli mees?

Sonderkomando SS leutenant Hasser
29 päeva tagasi

See on aegade algusest niimoodi olnud et mehed on naiste tallaalused
Kleopatra.Katariina Suur.Kersti Kaljulaid.Kaja Kallas

Kristi
28 päeva tagasi

100 prossa nõus

asjalik
29 päeva tagasi

Kuskohast selline julgus naisel tuli?! Ilmaelu on hukas.

Jaan.K
29 päeva tagasi
Reply to  asjalik

Rohepööre on see.

Kristi
28 päeva tagasi
Reply to  Jaan.K

No roolijoodik oli meil president , Noosimannus määras ennast ilusa koha peale ja JOKK , vähemalt Malt Laal istub seal , kus ur,odi koht on .