EOK premeerib Nelli Differtit ja tema treenerit Helen Nelis-Naukast

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Vehklemise Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali saanud Nelli Differt ja tema treener Helen Nelis-Naukas. Foto erakogu

Eesti Olümpiakomitee (EOK) premeerib epeevehklemise Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali võitnud Nelli Differtit ja tema treenerit Helen Nelis-Naukast, teatas EOK.

Differt võitis möödunud nädalavahetusel Plovdivis vehklemise EM-il epeevehklemise individuaalturniiril pronksmedali. Differt teenib saavutuse eest 5000 eurot, tema pikaajaline treener Helen Nelis-Naukas 2500 eurot.

EOK president Urmas Sõõrumaa avaldas heameelt, et veel üks Eesti vehkleja on maailma tipus. „Meie vehklejate jätkuv suurepärane esinemine on eeskujuks kogu Eesti spordile ja sportlaskonnale. Usume ja loodame, et see ei jäänud ainsaks vehklejate medaliks sel suvel, kui juba järgmisel nädalal on ees Euroopa Mängud Poolas,“ ütles Sõõrumaa.

Rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalipreemiad määratakse vastavalt EOK täitevkomitee kinnitatud korrale. Selle kohaselt on olümpiaalal Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali võitmise korral preemia suuruseks 5000 eurot. Medalivõitjate treenerite preemia on pool sportlasele makstavast summast. Väljamaksmisele kuuluvad preemiarahad eraldab EOK taotlusel kultuuriministeerium.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
View all comments
rae
11 kuud tagasi

Palju õnne!