Kuula artiklit, minutit ja sekundit
0:00 / :
Haapsalu peatänava ääres prantsuspärast kohvikut pidanud ja seal linna parimat brüleekreemi pakkunud Stéphane Clavel paneb hinnatõusu tõttu homsest uksed kinni.
„Laupäeval oleme viimast päeva avatud,” ütles Gallia Kuke omanik Stéphane Clavel Lääne Elule eile. „Kolm aastat ja kolm kriisi. Oleks, et üks või kaks, aga kolm! C’est la vie!”
vaja muretseda, tühja kohta ei tekki , tuleb mõni aasia loss
Mitte elektri hind, vaid halb toit paneb selle koha kinni.
sealt menüüst ei maitsenud? Ole kena gurmaan, võta menüü ette ja seleta lahti. Või oled järjekordne niisama kiunuja? Ise ei suuda ja sitt tuju, kui keegi teine teeb midagi?
seal ei sülti ega kardulaid saada
Toit on seal alati olnud väga super. Rumal jutt, et halb toit. Linna üks erilisemaid kohti oli see. Aitäh Stephane toiduelamuste eest! Loodame, et avad oma vahva söögikoha uuesti kui see elektrijama läbi saab.
NICE
Too oli juba pildis esimese covid laine ajal, aga jah eks prantsalne nagu näed elu õpetab, ei saa siin meie vabariigis toetusi nii lihtsalt nagu prantsuse või mujal maal. Stenbocki maja meil siin pisaraid ei usu!
Vist väljendasin kuidagi valesti!? Mie Vabariigis toetusi kergelt välja ei maksta. See ju õige?
ta on üle 10 aasta eestis elanud ja räägib puhtalt keelt. ma usun et ta teab, kuidas siin asjad. on. lihtsalt õnnetu kokkusattumus koroonaga ja ei tabanud ka vast, et väikelinnas ehtsad prantsuse toidud inimesi ei huvita. oleks vahepeal menüüd muutnud eestipärasemaks, oleks jälle korras kui turistid tagasi aga mis ikka
Nõus Jukuga.Noormees lõpetas mõned aastad tagasi Tartu Ülikooli IT osakonna.Palk 14000€ kuus nüüd.
See sektor on hetkel väga tulus. Muidugi peab huvitama ka see it teema ja loogilist mõtlemist olema. Kõigile ei soovita, aga kes ei tea mida õppima minna, siis see it variant oleks üks parimaid, mis praegusel ajal on. Isegi majandus on mõtetum. Vanasti tahtsid kõik majandusse minna, kavalamad olid aga need kes it valdkonna valisid hoopis.
Häid itimehi napib ka praegu! Toonitan, häid!
üks kena koht oli
Kriisides lõpetavadki mugavus- ja meelelahutusteenused esimestena.
Miks? Kuskohast selline arvamus?
Sest klientidel ei jätku enam lõbutsemiseks raha. Primaarseks muutuvad esmavajadused. Mõistlik inimene ei lähe kallist kohvi jooma, kui niigi vaevu ots-otsaga kokku tuleb.
alkoholi tarbimine kasvas massiliselt piirangute ajal, lõbutseti lihtsalt kodus, ja palju rohkem
Eks sealt, autodega ligipääsmatult peatänavalt, kaovad kõik…Midagi pole teha, ikkagi XXI sajand ja progressi vastu ei saa, inimene on mugav…kui suvel ikka lähim vaba parkimiskoht, kuhu autoga ligi pääseb, on Uuemõisa Selveri parkla ja sealt tuleb ette võtta jalgsimatk vanalinna…a seda usun küll, et silmale ilus vaadata, see peatänav…
Kuule KS ära aja pada. Ümber Kultuurimaja parklaid küll.Pead peatänaval parkima???
sada võimalust parkida.
Siinkohal pean sekkuma ja täpsustan, et ei ole sada, vaid on täpselt 45 kohta ja teisel pool müüre 28
eks see kerge elu saab kord otsa siin eestimaal
Polegi eestis olnud kerget elu. Palgad madalad ja elu kallis ja kallimaks läheb. üle 1000 eurot kätte saada on eestis juba kõva sõna koguaeg olnud.
Tööl võib ju käia aga kui rikkaks tahad saada, tuleb midagi muud välja mõelda. Raha pole ilmast kadunud. Pea tuleb tööle panna.
et siis sinu aju on tööajal formaliini purgis töömehe töölaual?
Pole mõtet terve Eesti eest rääkida.
Eestis pole see probleem, pealinnas eriti, aga siin väikelinnas on see küll jah, eriti kui midagi ei oska teha ka eriti, suht kättesaamatu tasu oma antud aja vastu.
millal see siin kerge olnud. on lahe euroopa maksuruumis tasuda euroopa hindu postsovjet palgaga?