Tivoli tuur jõudis Haapsallu

Elen Freivald

elen@le.ee

Tivoli tuuri korraldaja Lauri Viikna(pildil) sõnul on kõige ekstreemsemaks atraktsiooniks nagu nimigi ütleb tagataustal nähtav Extreme.

Tivoli tuuri korraldaja Lauri Viikna (pildil) sõnul on kõige ekstreemsem atraktsioon nagu nimigi ütleb taustal nähtav Extreme. Foto Elen Freivald.

Reedel avab Rannarootsi keskuse parklas kümneks päevaks väravad Tivoli.

Tivoli atraktsioonid on tuuri eelmisest asukohast, Pärnust, Haapsalu poole vuranud juba nädala algusest. „Kõik atraktsioonid on kohal ja park on täpselt nii suur kui Rannarootsi keskuse parklasse mahub,” ütles Tivoli korraldaja Lauri Viikna neljapäeval Lääne Elule.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
8 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Kana
5 kuud tagasi

Mingi titte aed minge soome linnamäele ja äkki saate kokemuse milline peab olema tivoli

Nimi (kohustuslik)
1 aasta tagasi

kui palju pilet maksab?

Laura luhtaru
1 aasta tagasi

5euri

K.s
1 aasta tagasi

Milleks Tivoli oma kallite piletitega? Meil omad “Ameerika mäed” Posti tänava näol olemas ju, raputada saab niiet vähe pole, liikle kas auto või ratastooliga……kui kloune tahan näha siis vaatan linnavalitsust…

Nädal aega vuranud?
1 aasta tagasi

Nädal aega on seda asja siin Rannarootsi parklas üles pandud, mitte see karavan pole nädal aega Pärnust Haapsallu sõitnud. Kas te enne avaldamist ise ka loo läbi loete?

Nimi (vabatahtlik)
1 aasta tagasi

Õppige lugema ja loetust ka aru saama!

Kodanik
1 aasta tagasi

Nädal aega? Paar päeva tagasi alles tulid.

Oraa Kel
1 aasta tagasi

Mis tivoli – see on kosmonautide koolituslaager ! Normaalne lapsevanem raha ei raiska ja oma lapsi ei piina. Pärast käivad mitu päeva nagu merehaiged,süda paha…🙄