Tivoli tuur jõudis Haapsallu

Elen Freivald

elen@le.ee

Tivoli tuuri korraldaja Lauri Viikna(pildil) sõnul on kõige ekstreemsemaks atraktsiooniks nagu nimigi ütleb tagataustal nähtav Extreme.

Tivoli tuuri korraldaja Lauri Viikna (pildil) sõnul on kõige ekstreemsem atraktsioon nagu nimigi ütleb taustal nähtav Extreme. Foto Elen Freivald.

Reedel avab Rannarootsi keskuse parklas kümneks päevaks väravad Tivoli.

Tivoli atraktsioonid on tuuri eelmisest asukohast, Pärnust, Haapsalu poole vuranud juba nädala algusest. „Kõik atraktsioonid on kohal ja park on täpselt nii suur kui Rannarootsi keskuse parklasse mahub,” ütles Tivoli korraldaja Lauri Viikna neljapäeval Lääne Elule.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

7 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Nimi (kohustuslik)
2 kuud tagasi

kui palju pilet maksab?

Laura luhtaru
1 kuu tagasi

5euri

K.s
2 kuud tagasi

Milleks Tivoli oma kallite piletitega? Meil omad “Ameerika mäed” Posti tänava näol olemas ju, raputada saab niiet vähe pole, liikle kas auto või ratastooliga……kui kloune tahan näha siis vaatan linnavalitsust…

Nädal aega vuranud?
2 kuud tagasi

Nädal aega on seda asja siin Rannarootsi parklas üles pandud, mitte see karavan pole nädal aega Pärnust Haapsallu sõitnud. Kas te enne avaldamist ise ka loo läbi loete?

Nimi (vabatahtlik)
2 kuud tagasi

Õppige lugema ja loetust ka aru saama!

Kodanik
2 kuud tagasi

Nädal aega? Paar päeva tagasi alles tulid.

Oraa Kel
2 kuud tagasi

Mis tivoli – see on kosmonautide koolituslaager ! Normaalne lapsevanem raha ei raiska ja oma lapsi ei piina. Pärast käivad mitu päeva nagu merehaiged,süda paha…🙄