Uuemõisa Magaziini avamine lükkub edasi

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Magaziini kauplus. Foto: Magaziin
Magaziini kauplus. Foto: Magaziin

Kuigi veel sügisel plaanis KPG Kaubandus avada Haapsalu Magaziini jaanuari alguses, on poe avamine edasi lükkunud.

Magaziini poeketti pidava KPG Kaubanduse OÜ üks omanikke Ursel Kaarna ütles, et praegu ta avamise kohta veel täpsemalt teavet anda ei saa. Ehitajad teevad hoones sisetöid ning ka väljast on majakarbil veel üht-teist puudu.

„Sõltume välitöödest, need tehakse nii kiiresti, kui ilm lubab,” ütles Kaarma. Ta lisas, et sisetöid on pidurdanud ehitusmaterjalide defitsiit.

Kodu- ja aiakaupade poekett Magaziin sai 2000. aastal alguse Võrust, Venemaalt toodud kummijalatseid müüvast väikesest poest. Nüüdseks on Magaziinil 14 kauplust 12 Eestimaa paigas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Nimi (vabatahtlik)
Nimi (vabatahtlik)

Kas kusagilt saaks teada, kui palju kaubanduspinna kuupmeetrit tuleb ühe läänemaalase kohta? Kas oleme juba maailmarekordi omanikud või on veel see magasiin puudu.

Vambola
Vambola

Väga hea kauplus, ootame

Lonni
Lonni

Minu arvates on Magaziini poed kõik täis topitud igasugust pudi-padi!Sealt võid kõiksuguseid vidinaid ja kulinaid leida,mida mujalt ei leia.Kahjuks on riiulitelt sobiva kauba otsimine väga ebamugav.Kui on rohkem rahvast poes,siis ei saa korralikult kaupa vaadatagi ilma,et keegi sul seljas nügib-nii kitsad vahed on!Loodan,et Haapsalu poes on natuke rohkem ruumi kui teistes,nt.Rakveres ja ka Raplas,kus olen käinud!

Pook
Pook

Vihkan ise ja kõik meie klubi liikmed vihkavad kummijalatseid.

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Jalgu tuleb pesta iga päev!

noh
noh

kummik on peale ratta leiutamist järgmine inimkoda edasi viinud leiutis. Poleks kummikuid ja kalosse, poleks ka odavat liisingut ja pangalaenu.
Kummisaabas on rasket füüsilist tööd tegevale inimesele parim sõber, hoiab poriloigus jalad kuivad ja hea lihtne jalga tõmmata.
Magaziini ette või sinna ringi peale võiks täitsa kummisaapa monumendi teha. Näiteks Põhjala kummikule. Ratsamonumendi.

Sass S
Sass S

Ära nüüd nii närvi ka mine .

...
...

Oioi, endal sul nime polegi või? Pead teiste oma kasutama. Vaene lapsuke. Mul aga tuli idee! Sa võid endale ise nime välha mõelda! Jee ja see pole keelatud!

Kübe
Kübe

Maske vihkame ka. Segab rüübet.

krõmpsluu
krõmpsluu

Suur kahju,uuemõislased ei saagi ennem kevadet venemaal skorohodis toodetud kalosse osta.

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Omal ajal marssis pool wehrmachti skorohodis tehtud saabastega ringi!

Ei saa aru,
Ei saa aru,

Mis nüüd siis nii probleemiks?

MUku
MUku

Ehituspoe ketil materjali defitsiit ???

Roheline
Roheline

Pole uu ehituspood

arvan
arvan

Eks see üks sodi-pudi pood on, Raplas ja Rakveres nähtud. Haapsalusse oleks vaja olnud hoopiski HANDYMAN , saaks teinekrd suurte alenustega midagi vajalikku nii selga kui töö riideid

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Händimän müüb odavat jama!

wpDiscuz