Nelis-Naukas: mind meelitati pettusega saatesse

25
Helen Nelis-Naukas. Foto: Bizzi Team

Kolmapäeva õhtul kajastas „Pealtnägija” saatelõik Haapsalu vehklemistreeneri Helen Nelis-Naukase ahistavat käitumist Katrina Lehise suhtes.

Nelis-Naukas saate sisu kommenteerida ei soovinud, küll aga ütles, et ta meelitati intervjuud andma pettusega.

„„Pealtnägija” helistas mulle ja alustas juttu niimoodi, et ma olen välja öelnud, et soovin ühte poissi maailma tippu aidata, kuid rahastusega on probleeme ja võib minna nii nagu Katrina Lehisega,” meenutas Nelis-Naukas.

Nelis-Naukas rääkis, et oli võtnud mõtlemisaega ja nädal hiljem otsustas, et annab intervjuu koos oma venna Peeter Nelisega. „Vend andis pool tundi intervjuud, mina tund aega,” rääkis Nelis-Naukas. „Saates ei öelnud vend ühtegi sõna.”

Saate järel ütles Nelis-Naukas, et teda on petetud, sest lisaks pettusega saatesse meelitamisele tuli saatest välja, et lõiku on ettevalmistatud kaks kuud. „Olen meedias pettunud. Saatele head ei soovi,” ütles Nelis-Naukas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Velirand
Velirand

Kas kellelgi on veel küsimusi, miks oli vaja Nelis-Naukas tühistada ja kaevata üles see vana asi, ja miks Lehis oma endist treenerit lihtsalt ära ei blokeerind, vaid kogus kõik tõendid ilusti kokku ja säilitas?

https://sport.delfi.ee/artikkel/95021811/nikolai-novosjolov-kandideerib-ainsana-vehklemisnaiskonna-peatreeneriks

teematundja
teematundja

Tegemist võib ehk olla patoloogiasse kalduva “nartssistiga”. Ja see ei ole enam “eraviisiline asi ” kui tegemist on paljude laste eest vastutava isikuga, treeneriga .

Vabamüürlane
Vabamüürlane

Katrina Lehis on ju sulaselge kasulik tobukene, kellele tõenäoliselt öeldi ette – Novosjolov hakkab sind treenima või muidu olümpiale ei saa. Ega olümpiavõit ei ole mingi suvaline “kingitus”, mida igaühele antakse, hea sportlane pead nagunii olema… aga pead ka käituma nii nagu sulle ette dikteeritakse kõrgemalt. EOK juht Siim Sukles (mitte ajada segamini meie juurdunud linnapeaga) väidab, et kõige paremini teab justnimelt keskharidusega sportlane, kes on väärt olümpiapreemiad. On ütlus, et siis kui Jumal tarkust jagas, oli sportlane trennis… ka siinkohal peab see ütlus paika.

Appi
Appi

Ju ikka Lehisel on omal ka mõistust.Tõeline probleem on ju Helenis-ahistajas!!!Kas talle meeldiks kui keegi teda ahistaks ja sadu sõnumeid saadaks.Oleks ta inimesena käitunud ,poleks ju probleeme-vaevalt Lehis oleks ära läinud ja oleks isegi ju raha,raha,raha saanud!

kodanik
kodanik
tugevad treenerid on sageli ekstsentrilised, karmid, paitamisega häid tulemusi ei tule. Ilmselt keegi meist ei tahaks, et mingis konfliktis olnud omavahelisi kirjakesi, vaidlusi, inetustiütlemisi avalikuks tehakse. Ammu teada, et see keiss on saanud lahenduse- arusaamatu, kelle tellimusel või miks kaevati vana asi üles ja valati inimesed veelkord sopaga üle. Milleks. Mis teha, kui üks treener on keevaline iseloomuga, jah, peab ennast kontrollima- aga tulemused on ka tugevad. See ei tähenda et nüüd seda ühte treenerit tulebki igavesti tümitama jääda. Piinlik. Ja nagu ikka karjamentaliteediga inimesed kargavad kohe kallale, kui keegi meedia hammaste vahele jäänud on. Aeg annab arutust ja kõigil… Loe rohkem »
viloloog
viloloog

Me elame vabal maal, mitte Vene tsaaririigis!

Nimi
Nimi

Kõik kiusavad, kõik on valelikud, kõik on ainult valesti ja mina olen proua Õige!

ausalt
ausalt

Miks teda hoitakse treenerina? Haapsalu mädapaise tuli avalikuks. Linn peaks võtma seisukoha, aga pole nii julge.

Abcmas
Abcmas

Võiks kasutada võimalust vaikida,peale eilset läbikukkunud esinemist. Karistus käes,ole vait,võib olla isegi andestatakse, ja elu läheb edasi.

uskmatu Toomas
uskmatu Toomas

Miks oli vaja Pealtnägijal seda vana suppi jälle keema ajada ja siit tekib rida küsimusi st.kes oli tellija ja kelle huvides kogu saade tehti ? Kas tõesti Pealtnägija nagu ammu kahtlustatakse teeb tellimustöid ?
Ei kiida Naukase käitumist heaks aga ka Kuusk ei ole nii puhas kui tahab end näidata.
Kokkuvõtteks tundub,et Naukas on meie suurtel Tallinna vehklemisisadel lihtsalt risti tee peal ees ja tast on vaja lahti saada !
Kas tõesti ühe spordiliidu sisekakluse peavad maksumaksjad kinni plettima ?

Kask
Kask

Kuusk on muidu üks teine tüdruk. Mulle tundub ka, et Katrina on kellegi jaoks kasulik idioot. Tulemustest nähtub, et Naukas kasvatab noori aina peale.

Mänd
Mänd

No ei ole vandenõuteoreetik, aga Kaaberma välja puksimine naiste koondise peatreeneri kohalt asetub ka väga ilusti sellesse puslesse. Spordiringkondades sahistatakse juba mõnda aega, et peatreeneri koht on mõeldud ühele vene nimega inimesele.

embrik
embrik

Kes tuu om? Starosjolov?

kodanik
kodanik

Tundub väga pada sõimab katelt olukord. Mingite omavaheliste probleemidega Peatnägijasse jooksta küll olümpiavõitjale vääriline tegu ei ole. Mark täis tehtud, eks ela nüüd sellega edasi.

noh
noh

Vaadates, kuidas proua treener käitunud on, siis ütleks, et inimene vajab psühhiaatrilist ravi. Inimene ise tunnistab, et ta süstemaatiliselt pommis teist inimest ja seda täiesti ebanormaalsel viisil ja võtetega.
Oma rasket elu ja saamatust teiste kaela veeretada on iseenesest rõve komme. Oleks tegu normaalse inimesega, siis ei oleks konflikti tekkinud ja ilmselt oleks ka erimeelsused üsna lihtsalt lahendatud.

jah,
jah,

miski on väga mäda selle inimese psüühikaga. ta ise ka tunnistas, et iga päev nutab ja tal on peas suitsiidimõtted. selge märk, et vaja psühh.medistiinilist sekkumist ning abi nii viha kui oma sundmõtete maandamisel.

Ja,jah
Ja,jah

Tema nuttis?Vaene Lehis,mida tema pere kõik see aeg tundma pidi?! Kui nii karistamttult edasi läheb,kuhu me jõuame!

ray
ray

Vaevalt Olümpiavõitja ise nüüd pealtnägijasse jooksis, ju ikka ajakirjanikud selle teema üles tõstsid. Katrinale soovin edu ja no Helenile ei oskagi enam midagi soovida. Karma sai lõpuks kätte. Kurb, et nii inetuks see lõpp läks.

kodanik 2
kodanik 2

Pealtnägija tuli, sidus käed selja taha, toppis autosse ja sõidutas võtteplatsile. Nii või?

kodanik 3
kodanik 3

just nii ja lisaks veel kisti tangidega suust sõnu,
et saatis sadu sõnumeid ja et lausa 100tuhat raha peaks veel temale makstama.
No andeks, mille eest küll??????

suure isa väike tütar
suure isa väike tütar

jääb veel õigust ülegi… Spordikoolist vallandada!

einoh
einoh

ravile tuleb inimene saata. Kui vabatahtlikult ei lähe, siis kinga.

täiesti
täiesti

rõve, kui üks pedagoog kasutab selliseid meetodeid survestamiseks ja sellist põhjakihi keelekasutust. Õpilane on alati treeneri ja õpetaja positsioonilt nõrgemas ja abitumas seisus. Olgugi, et naukas sai krimkaristuse (olgugi oportuniteediga) jääb tal ikka õigust ülegi. Sukles toetab, oleks nagu mingi maffiatiim, kus pealik kuuleb viimasena, et keegi tema alluvast asutusest on täis sigatsenud. Astugu tagasi ja mingu Suklese juurde lehti riisuma- selliseid õpetajaid pole vaja tolereerida, pole vaja et nad järgmisi lapsi mõnitaksid.

tegelikult
tegelikult

on ta tugev treener, kui vaid selle rõveda suuvärgi ja inetu käitumise treenitavatesse kontrolli alla saaks

viloloog
viloloog

Siis ta poleks ju Helen NELIS!

wpDiscuz