10

Haapsalu plaanib ühendada linnavalitsuse ja riigimaja

Haapsalu linnapea Urmas Sukles. Arvo Tarmula

Haapsalu linnavalitsusel on plaan kolida Posti tänava hoonest lossiplatsi äärde politseimaja kõrvale ja ühendada linnavalitsuse hoone riigimajaga.

Haapsalu linnapea Urmas Sukles ütles, et uue linnavalitsuse maja laenurahaga ehitamine on ebatõenäoline, kuid linn on rääkinud Riigi Kinnisvara ASiga, et ühendada plaanitav riigimaja ja linnavalitsus.

Suklese sõnul on praegu plaan selline, et riik ehitab lossiplatsile uue ökonoomse maja ja linn hakkab re

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mäletan
mäletan

et vahepeal käisid kõvad jutud ametkondade hajutamisest ja erinevatesse asumitesse viimisest, st maale ja inimestele lähemale, kuna enamus asjaajamist käib IT-s, siis ei ole ka asukoht tähtis. Linnavalitsuse võiks kolida Uuemõisa lossi, lasteaed ja algkool aga ressursi kokkuhoiuks linna koolide ja lasteaedade vahel ära jagada, linnahoonesse , aga laste -ja noortemaja sobiks küll.

noh
noh

Tahaks seda maja arhitektuurilist lahendust näha?Arvata on ,et tuleb jälle mingisugune kuudi taoline aga selle eest energijasäästlik.Vanalinna ehitatava hoone nõudmisi seal vaevalt hakatakse peensusteni järgima,sest linnavalitsusele ju ehitatakse aga kui eraomanik vanalinna midagi ehitab või renoveerib siis needsamused linnaametnikud käivad näpuga järge ajamas mida ja kuidas tohib. Ehe näide, Wiedemani gümnaasiumi spordihoone,karp keset vanalinna

sinna
sinna

parteimajja võiks vanadekodu teha, muudkui räägitakse , et kõik inimeste heaolu heaks , et saaks väärikalt vananeda jne, näidake eeskuju, tehke ära, ise võiksite kodutööl olla, niikuinii olete enamusajast objektil

Lutikas
Lutikas

Sinna praeguse linnaviletsuse hoonesse võiks kolida Lidl

maestro
maestro

parteimaja ongi kõlbmatu ehitus.
Selle asemele üks pilvelõhkuja

Vilistlane
Vilistlane

Mis saab Kuuse 1 majast:)

Ants
Ants

Sukles tahab enne lahkumist vanalinna endale mausoleoumi püstitada. Tasub enne Salumäelt luba küsida, äkki on kirikumeestel teised plaanid selle linnaga.

no ju
no ju

lossihoov on tühi ja kirik ka ja piiskopp tahab piiskopKONNA keskust, minge kõik sinna lossihoovi, on usk , võim ja õhumüümine kõik koos ja peale vaja raha uue kolossi ehitamiseks ja piiskopp käib niikuinii igal üritusel vett pritsimas ja õnnistamas, asi see linnapea ka olla ei ole

Klaara
Klaara

Asi klaar. Parteimaja krunti on tarvis ärimeestele, sinna mahub ilusasti üks parajalt kõrge kaubanduspind koos maa-aluse parklaga püsti panna. Murulapid ja laste mänguväljak tuleb muidugi korralikult kivide ja asfaldiga katta.

Ei tea
Ei tea

see pole ainuke mänguväljak linnas, ära põe. Uute projektide vastu pole vaja olla, vaata seda vana maja ise. Sellise tahad linnas püsti jätta või?

wpDiscuz