11

Läänemaale lisandus 17 koroonaviirusega nakatunut

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 7031 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 1250 ehk 17,7% testide koguarvust.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 767 inimesel. 580 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas.
Ida-Virumaale lisandus 107, Lääne-Virumaale 87, Tartumaale 49, Viljandimaale 33, Saaremaale 32, Rapla- ja Jõgevamaale 23 uut positiivset testi. Läänemaale lisandus 17, Valgamaale 13, Pärnumaale 12, Võrumaale 11, Põlvamaale 8, Hiiumaale 4 ja Järvamaale 2 uut nakkusjuhtu. 62 positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.
Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 1531,1 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 19,8%. Läänemaal on haigestumusnäitaja 1277.
Ööpäeva jooksul avati haiglates uusi COVID-19 haigusjuhtumeid kokku 90, haiglaravi vajab 656 patsienti, nendest intensiivravi vajab 72 patsienti, kellest omakorda juhitaval hingamisel on 50 inimest.
Ööpäeva jooksul surid 11 inimest, neist kaks 91-aastast, kaks 90-aastast ja kaks 82-aastast naist ning 82-, 80-, 78-, 61- ja 59-aastane mees. Kokku on Eestis surnud 780 koroonaviirusega nakatunud inimest.
Eestis on COVID-19 vastu vaktsineerimisi tehtud 163 936 inimesele, kaks doosi on saanud 56 946 inimest.
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Harald
Harald

Vähemalt on nüüd põhjust Lääne Elu paberlehte osta…
2 viimast lehekülge on ainult surmakuulutused…

Hmm
Hmm

Noh pole hullu enam midagi. Kas piirangud hakkasid mõjuma, või on inimesed ise hoidlikumaks hakanud. Kui aga testima üldsegi ei läheks, kaoks leheveergudelt see paanikakülvamibe ka vast ära

Pole aimugi?n
Pole aimugi?n

Kus need kolded asuvad?

Covid
Covid

Õudus Läänemaal jätkub nii nagu kogu Eestis! Surm,ahastus,purunenud maailmad ja lõpu kakofoonia.Jääb arusaamatuks ,et poliitikutel jätkub veel ülbust varastada,õiendada ja näidata sõrmega. Miks puudub Eestis juht kes liidaks rahva? Miks ei suuda valitsus ja meedia peale õudust külvavate artikklite luua ka muud kuvandit?( see on kestnud üle aasta!) Ja lõpetuseks küsin,kas sina politiik arvad ,et suvel lukus olev rahvas tahab sügisel rõõmuga valida,keda?

õpipoiss
õpipoiss

Valitsuses on targad inimesed ja mäletavad, et kõigepealt korruta ja jaga, seejärel liida ja lahuta.

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Miks, miks? Tahavad lollid hirmutada, neid, kes on vaja osta, ja ise elada hästi juudi demokraatiaga. Isegi pagana kommunistide ajal estlasel oli oma kultuur, nüüd, ja varsti ei jaa midagi – vot kuidas sina lähed laulupidu päeval maskiga laulama, näiteks? Ei tohi! Onu Rokfeller ei luba kogunema : istu kodus ja vaata teler

Harald joob täna
Harald joob täna

Pole koroonat või on? Ei teagi enam. Äkki ikkagi on 5 G hiinlaste värk. Või on mingi spekulatsioon või mui selline?

noh ja
noh ja

Muidugi ma vaatab ka teler, praegu suusavõistlused ja küpsetab ka plaadikook marjadega. Kevad algas, varsti õue 2km kõndima

õpipoiss
õpipoiss

küll sina oled üks tubli eesti naine-muudkui küpsetad ja küpsetad.

Ikka randa.
Ikka randa.

Ranna hooaeg läheneb. Ega niipalju ka ei tohi küpsetisi süüa!

õpipoiss
õpipoiss

Mina ise ei küpseta, aga mulle kogu aeg pakutakse netis,ükskõik kuhu lehele lähen jookseb tekstisõnum-Kasutame küpsiseid.Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, tähendab see, et nõustud küpsiste kasutamisega. Hea, et meelde tuletasid ja signaali andsid, hakkan nüüd julmalt ja külmalt ära ütlema. Olge muhedad-20,märts on rahvusvaheline rõõmupäev.

wpDiscuz