57

Haapsalu reklaamiekraan alustas tööd

Tallinna maanteel asuv reklaamtulp alustas tööd. Malle-Liisa Raigla
Tallinna maanteel asuv reklaamtulp alustas tööd. Malle-Liisa Raigla

Kolmapäevast alustas tööd Tallinna manatee 6a juures asuv LED-ekraani reklaamtulp.

Ekraanitulp paigaldati Haapsallu 2. veebruaril, kuid tööle hakkas alles sel kolmapäeval.

Leedekraani paigaldas Haapsallu Megameedia Grupp. Linn on ettevõttega teinud 5-aastase lepingu ning reklaamtulba aluse maa kasutamise eest küsib linn renti 250 eurot kuus.

Algselt oli plaanis reklaamtulp paigaldada Haapsalu sissesõidu juurde, kohta, kus aastaid on olnud Kastani poe reklaam. Linna sõnul oleks seal hakanud valgus autojuhte ülekäiguraja juures häirima, kuid praeguses asukohas on liiklusohutuse seisukohast ohutu.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Arvos
Arvos

Kindlasti on ohutud igasugused vilkuvad plõnnid mis tee äärde paigaldatakse. Täiesti kindel, et ükski autojuht ei vahi nende poolegi?

aa mis
aa mis

missiis, mis sa arvad, et pealinnas või kuskil mujal linnas on hirmsasti õnnetusi reklaamtahvlite tõttu või? Rahunege maha, krdi kütjad!

Arvamus
Arvamus

Kas tõesti paremat reklaami ei ole kui see eneseimetleja Hunt hull on lihtsalt ära tüüdanud

Nojh
Nojh

Parem ikka, kui saagim

Fänn
Fänn

Juu siis praegusel ajal pole

Pamp
Pamp

Mingi aasta sündmus mudalinnas reklaamekraan nagu seal kaubamaja küljes röögib päev läbi ja ajab kliente peavaluga minema. Ehitage mõni normaalsete hindadega korterelamu valmis, et linn kasvaks, see oleks mingigi positiivne sündmus.

Agu
Agu

Haapsalu väljarände probleem on puuduv korterelamu? Väheusutav

Nojah, aga
Nojah, aga

Mina küll sealt peavalu pole saanud. Ilmselge liialdus. Kui peavalu on, siis selle vastu saab abi ühest teenindusmaja poest.

Tohoh
Tohoh

valgusreklaam ja kortermaja on ikka kaks päris erinevat asja.

Jelena
Jelena

Nende uudite asemel võiks seal olla miskit positiivsemat ja pikaajalisemat. Selline uudiste uuendamine hajutab möödasõitjate tähelepanu. Sama hästi võiks siis juba roolis telefonis uudiseid sirvida. Väga, väga halb

keda kotib
keda kotib

sama keiss kui risti rahval tuulikutega, meie oleme linnast ja meie maksame

Kristiina
Kristiina

Väga vale koha peal, just enne ristmikku ning liiga ere ja vilkuv valgus..pimedas autoga sõites peab pingutama, et olla kindel, et inimesi teel ei liigu..pimestav valgus. Välgutab liiga suures ulatuses..vaesed inimesed, kes selle vahetus läheduses elavad…

ehh
ehh

Pole see nii maailmalõpp midagi, nagu te püüate siin kirjeldada. Päris ilus on isegi.

Raits
Raits

Väga vale asubaik sellel tahvlil kaubamaja juures kus 2 reguleerimatta ülekäigu rada bussi peatus ja nüüd vilkuv ja sähviv tahvel reklaam ? Miks ? Ja samas korter maja elanikud üli rahul ? kellel nüüd 24 /7 värvi muusika akna taga kust kohast need eksperdid küll tellitakse ? et teavad kes. kus ja kuidas haapsalu elanik elama ja olema peab . Kas vähem pakkumis meetodil saab ikka õige tulemuse ja kvaliteedi Haapsalu tarvis ?

Pelsot
Pelsot

Teie eesti keele õpetaja on kindlasti uhke Teie keeleoskuse üle. Õnnitlen!

ehh
ehh

kuidas see oligi, lollid loevad õigekirja, targad mõtet

hästi nõutu
hästi nõutu

Peab ikka puruloll olema, kui õigekirja tähtsaks ei pea.

ehh
ehh

keegi pole kirjutanud, et tähtsaks ei pea. Väljendi mõte on selles, et kui inimene mingit teksti loeb, siis püüab selle kirjutaja mõttest aru saada. Mõni, aga hakkab otsima puuduvat koma või mõnda suurt-väikest tähte, saamata arugi mida ja miks üldse kirjutati. See eristab rumala targast. Võibolla te ei saanud sellest kommentaarist ka aru, kuid kindlasti märkasite puuduvaid kirjavahemärke. Inimesed on erinevad.

Miralda
Miralda

Pole seal ei õigekirja ega ka mõtet, pigem pime viha eesti keele vastu!

Misasja
Misasja

Kas teie arvamust ka küsiti?

Mida asja
Mida asja

Oh õhtul pimedamaga on päris äge isegi. Mis ohtlik liigelda? Nalja teete? Liiklus ongi ohtlik ja peab tähelepanelik olema. Mis te arvate, kui kevadel jalutab kena näitsik miniseelikus, siis kõik autod kohe kraavis või. Naeruväärsed inimesed. See valgustahvel nüüd küll liiklussurmasid ei lisa, pigem vastupidi ehk, juhid muutuvad tähelepanelikumaks, kui rohkem peab pingutama. See kes kiunub pole vist autoroolis olnudki kunagi.

Arvos
Arvos

Loe uuesti läbi mida kokku soperdasid ja kui aru saad, palu kustutada.

Maali
Maali

Liiklusohutus muidugi tore aga mis moodi see väljub valgus neile inimestele mõjub kelle aknasse see öö otsa plaksub?

Oijah
Oijah

aa kellele see “plaksub” ? Vaja vinguda koguaeg uuenduste vastu, mis kompleks või mis tahtmine see on pidevalt vastu ajada? Mitte midagi uut ei meeldi.

Kohalik
Kohalik

Valgust on taeva kohal näha kuni Haudejaamani…

Uuemõisa
Uuemõisa

Ja isegi uuemõisa kutsikana näha

Äh,
Äh,

ma mõtlesin, et nägin virmalisi esimest korda. Nii pettunud nüüd. Huvitav, mida head linn selle 3000 euroga aastas teeb. Meeter Metsa tänavast korda näiteks?

nojah
nojah

äge ju, nagu virmalised. Minule küll meeldib, midagi uut ja kaasaegsemat

Ram
Ram

See ilmselt meeldib Teile täpselt nii kaua kuniks samasugune ekraan Teile öösiti tuppa “virmalisi” tekitama hakkab.

nojah, aga
nojah, aga

jah, aga ei tekita see kellelegi virmalisi tuppa. Asukoht on õieti valitud ja pealegi on see linn, aga mitte metsatalumaa.

wpDiscuz