10

Läänemaale lisandus kümme koroonaviirusega nakatunut

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay
Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 5926 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 1069 ehk 18% testide koguarvust.
Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 531 inimesel. 375 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas.
Ida-Virumaale lisandus 184, Tartumaale 67, Saaremaale 60, Pärnumaale 50, Lääne-Virumaale 42, Võrumaale 24 ja Viljandimaale 22 uut positiivset testi. Raplamaale lisandus 19, Järvamaale 16, Jõgevamaale 13, Läänemaale 10, Valga- ja Põlvamaale 8, Hiiumaale 3 nakkusjuhtu. 12 positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.
Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 814,99 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 13,6%.
Ööpäeva jooksul avati haiglates uusi COVID-19 haigusjuhtumeid kokku 35, haiglaravi vajab 478 patsienti.
Eestis on COVID-19 vastu vaktsineerimisi tehtud 68 297 inimesele, kaks doosi on saanud 28 218 inimest.
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
segaduses
segaduses

huvitav,kas Lihula on koroona puhul Läänemaa või Pärnumaa?

Kodanik
Kodanik

Kui ta Pärnu all, siis ikka Pärnu. Aga osadel sissekirjutus Läänemaal, kuigi töötavad ja elavad mujal.

Küsimus
Küsimus

Paaris hooldekodus oeale vaktsineerimist hüppas ka kohe nakatumine üles.peab ikkagi kodus püsima ja maski kandma prale vaktsineerimist.

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Mask sulle ei aita – pagana virus on nii pisikene, et läheb mask läbi sinna – tagasi õhkuga, ja ei märka, oli seal mask, või mitte? Lisaks veel ripub õhus mittu tundid! Istu kodus, varusta laua viinaga + zakuskaga ja oota, millal see jama lõppeb ara. Siis elad kevadeni, a võib olla veel 50 aastat

To hea okkupant
To hea okkupant

Õpi kirjutama ja eesti õigekeel selgeks!

kummaline maailm
kummaline maailm

Kas oled ise osalenud võõrkeelsetes suhtluskeskkondades? Ei meenu, et vähemalt ingliskeelsetes foorumites keegi oleks teisele etteheiteid teinud puuduliku keeleoskuse pärast. Olgem samuti lugupidavad!

Hmm
Hmm

Mis torised, päris hästi kirjutab ju?! Mõni ei taha sedagi ära õppida, päris paljud ei taha. Väga tubli minuarust!

maestro
maestro

kus asub Läänemaa perekolle!?

Agu
Agu

mis see sinu asi on?

Visa
Visa

Mina tean, aga ei ütle.

wpDiscuz