0

Haapsalu Golfikeskuse detailplaneeringu osaline kehtetuks tunnistamine

oie.riives

oieri60@gmail.com

Haapsalu linnavolikogu tunnistas 19.06.2020 istungil otsusega nr 206 osaliselt kehtetuksHaapsalu linnas, osaliselt Valgevälja, osaliselt Vilkla, osaliselt Mägari ja osaliselt Väike-Ahli külades 129,5 ha suurusel maa-alal paikneva golfikeskuse detailplaneeringu, kuna kinnistute omanik soovis planeeringu elluviimisest loobuda.
Detailplaneeringu eesmärgiks oli golfiradade ehitamine, niisutussüsteemide rajamine, klubihoone ja 109 elamukrundi ehitusõigus, juurdepääsuteede ning tehnovõrkude ja –rajatiste asukoha määramine. Tänaseks on maa-alal moodustatud 11 elamukinnistut ja nende juurdepääsutee, mille osas jääb detailplaneering kehtima. Koostatud on golfiradade projekt, rajati golfiväljak ning 2 abihoonet. Enamus planeeringualast on jätkuvalt kasutuses põllu- ja metsamaana. Kehtima jäävat detailplaneeringu osa on võimalik iseseisvalt ellu viia.

Haapsalu linnavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz