Ööpäevaga lisandus üks positiivne test

Lääne Elu

info@le.ee

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Viimase ööpäevaga lisandus üks nakatunu, suri üks koroonaviirusesse nakatunud inimene.

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 812 haigust COVID-19 põhjustava SARS-CoV-2 viiruse esmast testi, millest 1 ehk 0,1 protsenti osutus positiivseks.

Rahvastikuregistri andmete kohaselt on positiivse koroonatesti tulemuse andnud inimese elukohaks Harjumaa.

25. mai hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi 39 inimest, neist 1 on juhitaval hingamisel. Koju läks üks inimene, uusi haigusjuhtumeid avati ka üks. Tänaseks on haiglast koju saadetud 318 inimest ning lõpetatud 329 haigusjuhtumit.

Tänase seisuga on tervenenud 1538 inimest. Neist 993 inimese haigusjuhtum on lõpetatud (64,6%), 545 inimese puhul (35,4%) on positiivsest testist möödunud rohkem kui 28 päeva ja inimene ei viibi haiglaravil.

Ööpäeva jooksul suri Harjumaal koroonaviirusesse haigestunud 77-aastane naine, kokku on koroonaviirus Eestis nõudnud 65 inimese elu.

Eestis on kokku tehtud enam kui 76 tuhat esmast testi, nendest 1 824 ehk 2,4 protsenti on olnud SARS-CoV-2 viiruse suhtes positiivsed. Koroonatestide täpsemat statistikat saab vaadata www.terviseamet.ee/koroonakaart.

3 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
uskumatu
2 aastat tagasi

lõpetage see jama

tuul
2 aastat tagasi
Reply to  uskumatu

Ja nimelt milline JAMA tuleks lõpetada

Kodanik
2 aastat tagasi
Reply to  uskumatu

Varsti tuleb uus jama võibolla. Ma väga loodan et numbrid sügisel üle 10 ei lähe. Võibolla uut lainet ei tulegi. Eks see ole paari kuu pärast näha.