Enamik Läänemaa abituriente otsustas riigieksamite kasuks

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Läänemaa ühisgümnaasiumi abiturient Siim Luiga ei kahelnud hetkegi, kas teha riigieksamid. Malle-Liisa Raigla

Kuigi ministeerium on riigieksamid tänavu eriolukorra tõttu vabatahtlikuks kuulutanud, on neist Läänemaal loobunud vaid mõned üksikud abituriendid.

Läänemaa ühisgümnaasiumis teevad eesti keele eksami kõik 80 ja matemaatikaeksami 73 abiturienti.

„Oleme valmis vaadanud kaheksa ruumi,” Läänemaa ühisgümnaasiumi direktor Ain Iro. Igas eksamiruumis on kümme õpilast ja kaks eksamikomisjoni liiget. Iro on soovitanud kõigil oma õpilastel distantsõppest hoolimata riigieksamid teha, sest hiljem on see raskem.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ei saa aru
ei saa aru

kui eksamid ikkagi toimuvad, miks oli vaja sellist otsust…..karuteene neile,kes praegu ei taha, ei viitsi või ei näe vajadust eksamit teha.Aasta pärast kahetsevad seda otsust, et ei teinud eksameid….

Mari Mets
Mari Mets

“enamik Läänemaa abituriente otsustas riigieksamite kasuks” AGA artiklis on juttu ainult Läänemaa Ühisgümnaasiumi ehk LÜGi õpilastest? Kuhu maakonna alla kuuluvad siis Noarootsi Gümnaasium, Kullamaa Keskool??? Isegi Haapsalu Kutsehariduskeskuses tehakse riigieksameid. Väga nōme arusaam ja suhtumine artikli kirjutaja poolt et LÜGi ōpilased ongi enamik abituriente. Tehke parandusi.

wpDiscuz