10 näpunäidet rahalise sissemaksete tegemiseks oma kasiinokontole

reklaamitoimetaja

reklaam@le.ee

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Pexels

Kes on varem käinud maapealses majakasiinos, teab väga hästi, kui lihtne on rahalist sissemakset sooritada ning kasiinoautomaate klõbistama hakata. Majakasiinodes kohapeal on mul võimalik panna rahatähti mänguautomaatidesse või vahetada töötaja juures rahatähed žetoonideks või automaatides kasutatavateks müntideks.

Samuti on üsna lihtne mul oma võite välja võtta. Majakasiinos tuleb minna rahadega tegeleva töötaja juurde, anda oma žetoonid, mündid või automaatidest saadud sedelid ning summa makstakse välja sularahas. Seevastu aga netikasiinodes mängimine nõuab sisse- ja väljamaksete osas mitmeid erinevaid protseduure ning tuleb olla oluliselt kannatlikum.

Selleks, et netikasiinos sissemakset teha võimalikult efektiivselt, tasub lugeda minu  järgnevaid nõuandeid, kogemusi ning näpunäiteid.

Kust üldse alustada?

Kuigi tänapäeval on olemas ka niinimetatud kiirkasiinosid, kus saab sisse logida oma panga kaudu, siis enamasti tuleb veebikasiinos end siiski kliendiks registreerida. See toiming võib samuti erinevates hasartmänge pakkuvates asutustes mõnevõrra erineda. Minu erinevate kogemuste põhjal on peamised sarnased tegevused:

 • Alustuseks soovitan leida sobiva netikasiino kodulehelt koht nimega Loo Konto või Registreeri.
 • Edasi tuleb järgida netikasiino poolt saadud juhiseid. Enamasti olen pidanud esitama oma isikuandmed nagu nimi, meiliaadress, telefoninumber, soovitav kasutajanimi ning salasõna.
 • Seejärel tuleb mul nõustuda veebikasiino standardsete kasutajatingimustega.
 • Järgmiseks valin sobiva sisse-ja väljamakse meetodi.
 • Kinnitan oma veebikasiino kasutajakonto läbi lingi, mis saadetakse esitatud e-mailile.
 • Nüüd on mul võimalik teha sissemakset ning seejärel leida sobivad tegevused panustamiseks.

Üks hea näpunäide alustavale hasartmängude entusiastile: mängimiseks ei ole vaja suuri summasid välja käia.Eriti kui oled esmamängija, soovitan alustada väiksemate sissemaksetega ning selleks tasub leida usaldusväärsed madala sissemaksega kasiinod, mis pakuvad võimalust alustada hasartmänge väikeste summadega nagu 5 või 10 eurot. Madala sissemaksega kasiinod võimaldavad kätt proovida hasartmängudes ja on hea võimalus kasiinokogemuse saamiseks.

Erinevad sissemaksevõimalused

Ikka räägin, et vali enda jaoks sobiv sisse- ja väljamakse meetod. Aga millised võimalused üldse on olemas maksete tegemiseks oma kasiinokontole? Kõige levinumaks on loomulikult krediit- ja deebetkaardid, mille puhul enamasti ei ole ka vahendustasusid. Tegemist on küllaltki kiire ülekande viisiga. Seevastu aga pangaülekanne, mis on samuti paljude lemmik, on küll turvaline, kuid võib võtta teistest makseviisidest kauem aega.

Kõige kiiremad ja turvalisemad makseviisid on aga krüptovaluutad, nagu näiteks Bitcoin, Ethereum ning e-rahakotid nagu Skrill, Paypal ja Neteller. Tõsi, nende miinuseks on mõningad vahendustasud, mis tihtipeale nende makseviisidega võivad kaasneda. Lisaks olen kogenud, et Paypal ei ole kõige kasiinosõbralikum ning pole paljudes veebikasiinodes aktsepteeritud. Samamoodi pole paljudes hasartmänguasutustes veel kasutusele võetud krüptovaluutat, kuid mida aeg edasi, seda populaarsemaks see saab.

Mina soovitan enne sissemakse viisi valimist täpsemalt uurida mitmete võimaluste kohta. Lisaks, erinevad asutused pakuvad erinevaid maksevõimalusi ning nende kohta leiab enamasti infot ka asutuse kodulehelt. Tasub valida selline veebikasiino, mis pakub just sinu jaoks sobivad võimalusi.

Näpunäited sujuvateks sissemakseteks

Pexels

Selleks, et saada võimalikult hea mängukogemus mõnes hasartmänge pakkuvas asutuses, on oluline olla ettevalmistatud, tegemaks häid otsuseid sujuvateks maksetehinguteks. Järgmised minu poolt lisatud näpunäited aitavad teha efektiivseid rahalisi sissemakseid kasiinokontole:

 1. Usaldusväärne makseviis: Maksevõimalused online hasartmänge pakkuvates asutustes on krediit- ja deebetkaardid, pangaülekanded, e-rahakotid ja krüptovaluuta. Tihtipeale olen saanud väljamakseid teha ainult selle meetodiga, millega tegin ka sissemakse, mistõttu tuleb hoolikalt kaaluda, millist sissemakse meetodit valida.
 2. Aktsepteeritud valuutade kontrollimine: Enne sissemakse tegemist ma alati kontrollin, kas netikasiino aktsepteerib minu eelistatud valuutat. See tagab, et ei tekiks ootamatuid valuutavahetuse tasusid.
 3. Sissemaksega seonduvate tasude kontrollimine: Olen kogenud, et mõned makseviisid võivad kaasa tuua vahendustasu makseviisi kasutamise eest. Seda tasub enne kontrollida vältimaks ootamatuid vahendustasusid.
 4. Eelarve seadmine: Vastutustundlik mängimine saab alguse konkreetse eelarve seadmisest. Mina mõtlen alati hoolikalt läbi, kui palju olen nõus hasartmängudele kulutama ning pean sellest seatud eelarvest kindlasti kinni. Sissemakseks teen ainult neid summasid, mille kaotamist saan endale lubada.
 5. Boonuste kasutamine: Kauakestvama mängukogemuse saamiseks on mõistlik võtta osa pakutavatest boonustest, eriti, kui olen uus klient ning on võimalus saada tervitusboonust. Boonuste tingimused soovitan alati hoolikalt läbi lugeda, et pärast ei tuleks üllatusi, kui on soov võidud välja kanda.
 6. Turvaline internetiühendus: Kui teen internetis makseid, on alati oluline kasutada turvalist internetiühendust, et kaitsta oma isiklikke ja finantsandmeid. Soovitan vältida avalikke WIFI-võrke ning võimalusel kasutada krüpteeritud ühendusi.
 7. Maksete tegemise üksikasjad: Enne makse kinnitamist, kontrollin summat ja sissemakse viisi. Veendun, et olen sisestanud õiged andmed vältimaks vigu ja viivitusi maksete töötlemisel.
 8. Arvestuse pidamine: Jälgin oma sisse- ja väljamaksete suurusi ning sealjuures olevaid käitumismustreid. See on üks hea viis ennetamaks võimalikku sõltuvuskäitumist, mis võib tekkida hasartmänge liialt tarbides.
 9. Sissemaksete piirmäärade kehtestamine: Mitmed veebikasiinod pakuvad vastutustundliku hasartmängurluse raames võimalust minul määrata enda jaoks limiidid. See aitab hoida piiri üleliigsel kulutamisel ning vältida liigset hasartmängukäitumist. Eestis on umbes 2% inimesi, kellel on välja kujunenud hasartmängusõltuvus ja 10% inimesi, kes on riskigrupis.
 10. Klienditoega ühenduse võtmine: Kui sissemaksete tegemisel tekivad küsimused või probleemid, olen julgelt võtnud ühendust klienditoega vältimaks arusaamatusi ja mittesoovitud rahalisi tehinguid. Nende käest saab uurida ka boonuste, mängude ja kõige muu kohta, mis puudutab vastavat netikasiinot.

Kokkuvõtteks võin öelda, et sissemaksed oma kasiinokontole ei ole liialt keerulised, kui sellesse veidi süveneda. Oluline on valida enda jaoks sobivad maksevõimalused, olla tähelepanelik maksete üksikasjades, võimalusel kasutada boonuseid ning pidada arvestust oma kulutuste osas ja vajadusel seada endale ka piirangud. Kes ei soovi suurte summadega alustada, aga sooviks proovida, saab valida madala sissemaksega kasiinod. Siiski tuleb meeles pidada, et hasartmängud on kergesti sõltuvust tekitavad, mistõttu kui neid tarbida, siis ikka vastutustundlikult.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments