Euroopa suurim päästevestide tootja: mis edasi saab, on suur küsimärk

Läänemaa ühe edukaima ettevõtte Lade tellimused on kriisi tõttu vähenenud, kuid firma tootmisjuht pole optimistlikku meelt kaotanud.

„Inimloomus on selline. Arvame, et kui meil läheb hästi, siis meil läheb hästi veel vähemalt järgmised 25 aastat,” nentis päästeveste tootva ettevõtte OÜ Lade tootmis- ja kvaliteedijuht Irma-Liisu Eberle.

Eberle sõnul lasi pikalt kestnud majanduslik õitseng ettevõtjate ettevaatlikkusel hajuda. Langus pidi tulema nagunii, kuid keegi ei oodanud, et aktsiaturge hakkab järsult sasima üks salakaval viirus. 


Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu toomas
uskmatu toomas

Tasuta nõuanne ! Tormake kohe riigi käest toetust küsima sest seal antakse seda igasugustele tilu-lilutajatele miks siis mitte teile kui materjaalsete väärtuste tootjatele.

Agu
Agu

Mis on tilu-lilutamine?

Paadimees
Paadimees

Huvitav kuidas aktsiaturg mõjutab seda tootmist? Päästevest ei ole aktsia ja päästevahendeid läheb ikka vaja, aga firma omanikele väheneb lihtsalt nende firva väärtus.

invaliid
invaliid

Jutt on jooksmas küll aga antud lubadustest ei taha kinni pidada. Midagi pole unustatud.

Nostradamus
Nostradamus

Tuleb aeg kui kõik saavad oma …

Pook
Pook

Põletagu oma pahn ära, mida kohalikud orjatööga tootnud.
Muide aktsiaturg on kasvanud praktiliselt terve aprilli.

Hellat
Hellat

pigem oled ise …

Taadule
Taadule

Pookile- kui sulle makstakse raha inetute kommentaaride eest ja neid Lääne Elu ei eemalda- siis on sul kindladti kerge teenistus.

Agu
Agu

Muudab toodet siis, mis vahet seal on mida toodad, peaasi, et müüb ju!?!?!?

Hellat
Hellat

On ikka vahe küll

misasja
misasja

ei ole

wpDiscuz