29

Piletite müük Haapsalu suveüritustele on peatunud

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Juuni alguses rohkelt rahvast meelitanud Itaalia veinipidu jääb tänavu ilmselt pidamata. Arvo Tarmula

Juuni alguses rohkelt rahvast meelitanud Itaalia veinipidu jääb tänavu ilmselt pidamata. Arvo Tarmula

Haapsalus ei tule tõenäoliselt sel suvel Itaalia veinipäevi, jaanituld ning Tšaikovski ega Kreegi muusikapäevi, sest suured rahvakogunemised võivad osutuda nakkuspesadeks.

„Valitsus lubas järgmisel nädalal otsustada, kas eriolukorda pikendatakse. Kultuuriminister Tõnis Lukas oli küll optimistlik ja ütles, et loodab, et suveüritused toimuvad, aga suure tõenäosusega vähemalt juunis üritusi veel pidada ei saa. See on muidugi minu isiklik arvamus,” ütles Haapsalu linnapea Urmas Sukles.

Juuni suurimad üritused Haapsalus on Itaalia veinipidu koos kontserdiga ja Tšaikovski festival. Suklese sõnul on Haapsalu linnavalitsus kontaktis kõigi ürituste korraldajatega, et olla valmis vastavalt olukorra muutustele reageerima. Tšaikovski festivali piletite müük on praegu peatatud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Postimees
Postimees

Jooga ulgumine jääb ära…positiivne…
Tantralingam jääb ära negatiivne

Jaltaja
Jaltaja

Igal juhul OK!

Kodanik
Kodanik

Autokoolidele anti käsk sõidud peatada. Miks on lubatud c kat sõite teha ajateenijatega? Kolmekesti istutakse kabiinis koos. Just keeras üks c kat valge sõiduk Uuemõisa poole Niinest.

113
113

ajateeniatele tehakse ka b katti just eile sõitis vastu Autosõi autokooli auto ja kolmekesi olid autos .?????

Agu
Agu

Mida te arvate sellest, kui keegi näiteks viiks mõned rohelised mehikesed Ida Virumaale, hakkavad maad üle võtma!? Aga meil pole kaitseväge, sest koroona karantiin on. Kas see vaenlast väga huvitab? Juu ikka sõdurid peavad treenima ja õppima, et mingigi riigikaitse säiliks. Te ei paista üldse aru saavat, milleks ajateenistus ja sõjavägi üldse olemas on!?

Kodanik
Kodanik

Te ei saa ise aru ja sõjaväes vaevalt käinud olete.

Agu
Agu

See oli küll halvasti öeldud. Ma olen ka praegu tegevteenistuses. Ja ärgme muretsege, kaitseväes on kõik kenasti kontrolli all, isegi praegusel ajal.

Kodanik
Kodanik

Kui need ajateenijad käivad kasarmutest pundis koos õppesõitu tegemas, siis mis kasu on neist, kui nad viirusesse peaks nakatuma?
Õpetajal endal mask ees. Aga seal kabiinis on sellest maskist kahjuks vähe kasu. Silmad peaks ka kaitstud olema.
Mis ma ikka vaidlen, kui aru ei saada. Meil peaks reservis piisavalt olema mehi, keda vajadusel välja kutsuda. Teema lõpp.

Misasja
Misasja

Millisele allikale viitate, et reservis on piisavalt mehi?

Sass S
Sass S

Eks siis tuleb veinsi ilma piletita rüübata .

No
No

Igal juhul sobib kui terve suvi ühtegi suurüritust ei toimu.

juss
juss

Võtke tänava valgustus maha suurelt osalt.Hoiame kokku!

Mis seal ikka kokku hoida
Mis seal ikka kokku hoida

1 päev põlesid terves linnas kell 3 või 4 päeval kõik laternad . Raha on

IrrElevant
IrrElevant

Helistasid, küsisid, uurisid ka kuskilt,et miks põlevad või arvasid oma pähkliga, et pandi priiskamise eesmärgil põlema? Eriline idioot peab olema,et sellise mõtte peale tulla

Kodanik
Kodanik

Piirid ju nagunii kinni ja loodan, et jäävadki nii kauaks kuni enam kuskil riigis ühtegi koroona haiget pole.
Venemaal pidid olema ranged reeglid. Miks Hiinaga siis kuskil karu… ikkagi üle piiri liikumine lubatud on kui viirus jälle Hiinas tõusu teel? Ja ütlevad, et üle vene piiri tuli viirus.

Misasja
Misasja

Nii ei saa kahjuks olla, et üheski riigis koroona haiget pole. Viirus jääb ringlema samamoodi nagu gripp ja teised viirused. Lootma peab ainult, et ravi tuleks sellele haigusele rutem.

Uku
Uku

Iseenesest 1 rahulik aasta ei tee paha. Linn saab posti tänavale uue asfaldi panna ja elanikud rahulikult vanalinna maju kõpitseda. Igas halvas on ka natuke head.

Kohustuslik Nimi
Kohustuslik Nimi

Uku, jälgides majanduses toimuvat, siis ilmselt see elu ikka nii lill ei ole, et kuna tööl ei saa käia, ja palka ei maksta, siis kõik endale maja saaksid ehitama hakata. 😀 Ilmselt ka linn kalkuõeerib väga hoolikalt, mida, kui palju ja kuhu.

Uku
Uku

Mina usun Suklest ja Karilaidu. Usun, et nad saavad hakkama ja Posti tänav saab korda.

Asunik
Asunik

Unistada ju võib, et linn sel aastal (või üldse kunagi) kuhugi uut asfalti maha paneb. Ja ärge hakake siin rääkima Jaama tänavast ja Tallinna maanteest- see tellimus ja raha tuli mujalt.

Kelle
Kelle

maja hakkad kõpitsema!?

100%
100%

Täis lollus

juss
juss

Täislollus on vastu tuult k.sta! Kui ei usu, proovi!

Agu
Agu

Tahate keset ilusat suve haigestuda raskelt? Egas mingi väike maskike ei päästa kedagi, kui palju inimesi koos ja festivalil mingit kahe meetrist vahet hoida on absurd, nii et parem vast ikka, kui seeaasta ei toimu suurüritusi suvel.

Hellat
Hellat

Ei ole

juss
juss

Kas Teie olete rumal?

Emil
Emil

On küll.

Eduard
Eduard

Jah. Ta on “Paberitega” rumal…

wpDiscuz