6

Haapsalu linn loobus perearstikeskuse osaluse ostust

Perearst Krista Raag (vasakult) ja pereõde Nadja Baikova. Foto: Urmas Lauri

Perearst Krista Raag (vasakult) ja pereõde Nadja Baikova. Foto: Urmas Lauri

Aasta alguses pensionile läinud Haapsalu perearst Ilme Leova soovis oma osalust perearstifirmas OÜ Peretohter müüa Haapsalu linnale, kuid linnavalitsus keeldus sellest.

Leova osaluse väljaostmise eesõigus oli tema äripartneril Krista Raagil. Raag eraisikuna ettevõtet osta ei soovinud. Seejärel pakkus Leova oma osalust perearsti praksises Haapsalu linnavalitsusele müüa.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Karvik
Karvik

Igal aastal koolitab riik (ka Haapsalu) maksumaksja raha eest sadu arste ning õdesid ja ikka neid pole ? Oleks viimane aeg lõpetada Soomele (ja ka teistele riikidele) tööjõu koolitamine.Ja teha õppijaga leping,kus ta maksaks välismaale või muule tööle minnes kõik õpingud kinni. Miks me üldse makse maksame,kui isegi arstiabi varsti enam ei saa ??

Linlane
Linlane

Ja mitte ainult Soome, vaid ka suurematesse tõmbekeskustesse nagu Tallinn,Tartu,Pärnu…
Inimlikult enam tegutseda ei saa-tegutsema peab radikaalselt ja kindlameelselt!

Oleks aeg juba tegutseda
Oleks aeg juba tegutseda

Kas Haapsalu elanike õigusi ei ole rukutud sellega, et peab kogu aeg mõtlema, kas normaalne (lihast ja luust) arst, mitte Sukles, võtab vastu inimesi. Haapsalu elanikkond on enamasti vanad inimesed ja see probleem ei ole neile nalja asi. Meil pole vaja trammi, pole vaja rongi….. Aga otsustage ometi!!!

Aleks
Aleks

Ja ometi teeb LE EKREt maha lehest leheni. Häbi teil olgu!

aastapäev
aastapäev

Ja mida on EKRE ette võtnud ,et meil puuduv arst oleks leitud.Proua M:Helme vahel teeb mõne kirjutise lehte aga sel teemal on ka tema poolt vaikus. Suklese videohuumor oli asi omal kohal

Postimees
Postimees

See nn. VIDEOHUUMOR…
dr. Mengele vastu võtule on veel vabu aegu?

wpDiscuz