11

Haapsalu peatänavat valvavad kaamerad

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Meelis Laurmann. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu politseijaoskonna patrulltalituse juhi Meelis Laurmanni sõnul saab kaamerapilti nii palju suumida, mitmesaja meetri kaugusel seisva auto numbrit saab probleemideta lugeda. Foto

Haapsalu peatänav ja linna väljasõidud on nüüd kaetud kaameratega, mille pilt jookseb Haapsalu politseijaoskonda.

Haapsalu peatänavale on paigaldatud viis kaamerat. Tihedamalt on kaameratega kaetud Karja tänav ja Rootsituru ning fooriga ristmiku ümbrus. Üks kaamera on Haapsalu Lihula-suunalisel väljasõidul ja üks Tallinna-suunalisel.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kašpirovski
Kašpirovski

Tegelikult tuleks panna kaupsi juurde ka ekraan. Selle piiluja kaamera pildiga. Äkki pole tal piilumise ajal üldse pükse jalas. Ja teeb midagi “jumal-teab-mida”.

Vello
Vello

Jumalaeest, et paksud jala ei peaks käima. Oleme nüüd kaitsud. Meil on kaamerad.

KodanikS
KodanikS

Paksud ja laiskvorstid ei käigi jala. Meil ju tasuta buss. Milleks minna kooli jala kui buss on tasuta? Isegi ühte km ei jaksa mõni kõndida koolini. Ja mida külmemaks ilmad lähevad seda rohkem buss rahvast täis on ehk üle rahvastatud. Bussi uksed lähevad vaevu kinni.
Minu lapsed õnneks suudavad ja viitsivad kooli jalutada.

Agu
Agu

muidu tiirutavad niisama linnavahel , sõidavad maksumaksja kütet maha. Las vaatavad kaameraid, palju parem ju!?

Tolmu Ahv
Tolmu Ahv

Huvitav,mis tänavat pidi see pilt siis politseijaoskonda JOOKSEB ? Suvel ok,pole libe, aga talvel ?? 🥴 Ja veel – on vaid aja küsimus,kui mõni jalakäija Jaama ristis auto alla jääb, sest nii kui nad nuppu vajutavad, on kohe neile roheline ( autoga samal ajal) ees.

Kodanik
Kodanik

Mis virised. Tallinnas ja mujal igal pool sellistes kohtades sama asi. Autojuht peab jälgima, mitte kohe gaasi põhja vajutama.

Kodanik
Kodanik

Enne jääb keegi Tamme ristmikul auto alla. Ei ole paljudel endiselt viitsimist foori vajutada. Või nad ei tea, et punane tuli ei lähe neile automaatselt roheliseks?
Linnavalitsuse juures on ju ka kaamerad foori juures. Huvitav kas nende ajuhiiglastega midagi on tehtud ka, kes viimasel minutil gaasi annavad ja jalakäijal nina eest mööda sõidavad?

misasja
misasja

jalakäija ei taha võibolla liiklust seisma panna ühe inimese pärast. Üritab head teha, aga teie kohe sõimate, arusaamata sellest miks ta nii tegi

Kodanik
Kodanik

Ja see õigustab punasega üle tee minemist? Siis lase autod läbi ja vajuta.
Ühtegi autot ei tule, aga sul on punane tuli. Paned ka punasega edasi?

misasja
misasja

teatud juhtudel õigustab küll jah

juss
juss

seda on lahe vaadata jah, kuidas mõni kloun ülekäiguraja juures liiklust reguleerib!

wpDiscuz